HOT NEWS
Mungon ambulanca ne Shkoder,ndeshja fillon me vone... » Vazhdojne situatat qesharake ne Superligen shqipta...
Nderpritet ndeshja ne Kukes » Rreth minutes 60 ne pjesen e tribunes perballe ku ...
Lajmet e fundit para Flamurtari-Vllaznia » Lajmet e fundit qe vijne nga Vlora jane pozitive p...
Skenderbeu kampion, Terbuni dhe Bylis bien nga kat... » Ekipi i Skenderbeut te Korçes eshte shpallur kampi...
Partizani fiton ne Korçe dhe rihap kampionatin » Ekipi i Partizanit ka arritur te fitoje ne minutat...
Ndodhe edhe kjo ne Superiore » Ne ndeshje e sotme midis Terbunit dhe Bylis qe do ...
Kapllanaj:Federata po tallet me ne » Nuk ka te sosur polemika per qeshtjen Albi  A...
Stavri Nica dorehiqet » Pas barazimit ne Puke kunder Terbunit,trajneri i k...
Vangjeli ne perfundim te ndeshjes » Ishte nje gol vendimtar ne minutat e fundit.Mbajme...
Sabien Lilaj:Kundershtari po luan ashper » Ne perfundim te pjeses se pare mesfushori i korçar...
E mërkurë, 06 Dhjetor 2023
  • Superliga
  • Kategoria 1
  • Kosova

Kategoria Superiore 2012-13
Match Schedule for TomoriIcal export

 MDVenueDateTimeHome Team   Away TeamResult 
events.png1- 25.08.201218:00 hTomori - Tirana0-1thumbs_down.png
events.png2- 03.09.201220:00 hBesa - Tomori3-0thumbs_down.png
events.png3- 16.09.201215:00 hTomori - Flamurtari0-2thumbs_down.png
events.png4 KA 23.09.201215:00 hKastrioti - Tomori1-0thumbs_down.png
events.png5- 30.09.201215:00 hTomori - Skenderbeu0-0draw.png
events.png6- 06.10.201215:00 hKukësi - Tomori3-1thumbs_down.png
events.png7- 21.10.201215:00 hTomori - Vllaznia2-2draw.png
events.png8 LP 27.10.201215:00 hApolonia - Tomori2-2draw.png
9- 04.11.201215:00 hTomori - Bylis0-0draw.png
events.png10- 14.11.201215:00 hLaci - Tomori4-3thumbs_down.png
events.png11- 17.11.201215:00 hTomori - Luftetari1-1draw.png
12- 24.11.201215:00 hTomori - Shkumbini0-0draw.png
events.png13- 01.12.201215:00 hTeuta - Tomori3-1thumbs_down.png
events.png14- 10.02.201315:00 hTirana - Tomori1-0thumbs_down.png
15- 16.02.201315:00 hTomori - Besa1-0thumbs_up.png
events.png16- 23.02.201318:00 hFlamurtari - Tomori5-2thumbs_down.png
events.png17- 03.03.201315:00 hTomori - Kastrioti1-2thumbs_down.png
events.png18 SK 09.03.201315:00 hSkenderbeu - Tomori4-2thumbs_down.png
19- 17.03.201315:00 hTomori - Kukësi2-5thumbs_down.png
events.png20 LB 31.03.201318:00 hVllaznia - Tomori2-1thumbs_down.png
events.png21- 07.04.201315:00 hTomori - Apolonia1-0thumbs_up.png
events.png22 AM 12.04.201315:00 hBylis - Tomori4-1thumbs_down.png
23- 20.04.201315:00 hTomori - Laci2-0thumbs_up.png
events.png24- 27.04.201317:00 hLuftetari - Tomori2-2draw.png
events.png25- 04.05.201318:00 hShkumbini - Tomori2-1thumbs_down.png
events.png26- 09.05.201318:00 hTomori - Teuta4-1thumbs_up.png