HOT NEWS
Mungon ambulanca ne Shkoder,ndeshja fillon me vone... » Vazhdojne situatat qesharake ne Superligen shqipta...
Nderpritet ndeshja ne Kukes » Rreth minutes 60 ne pjesen e tribunes perballe ku ...
Lajmet e fundit para Flamurtari-Vllaznia » Lajmet e fundit qe vijne nga Vlora jane pozitive p...
Skenderbeu kampion, Terbuni dhe Bylis bien nga kat... » Ekipi i Skenderbeut te Korçes eshte shpallur kampi...
Partizani fiton ne Korçe dhe rihap kampionatin » Ekipi i Partizanit ka arritur te fitoje ne minutat...
Ndodhe edhe kjo ne Superiore » Ne ndeshje e sotme midis Terbunit dhe Bylis qe do ...
Kapllanaj:Federata po tallet me ne » Nuk ka te sosur polemika per qeshtjen Albi  A...
Stavri Nica dorehiqet » Pas barazimit ne Puke kunder Terbunit,trajneri i k...
Vangjeli ne perfundim te ndeshjes » Ishte nje gol vendimtar ne minutat e fundit.Mbajme...
Sabien Lilaj:Kundershtari po luan ashper » Ne perfundim te pjeses se pare mesfushori i korçar...
E martë, 27 Shkurt 2024
  • Superliga
  • Kategoria 1
  • Kosova

Kategoria Superiore 2012-13
Rezultatet - Java 10 (10.11.2012 - 11.11.2012)

E shtunë, 10.11.2012 - 10. Java
Show Events of Match 15:00 hApoloniaTeuta1 - 2   LP
Show Events of Match 15:00 hBylisShkumbini2 - 0  -
Show Events of Match 15:00 hLuftetariKastrioti2 - 0   LUFT
Show Events of Match 18:00 hVllazniaTirana0 - 1  LB
E mërkurë, 14.11.2012 - 10. Java
Show Events of Match 15:00 hKukësiBesa3 - 0Has match summary -
Show Events of Match 15:00 hLaciTomori4 - 3Has match summary FSL
E mërkurë, 21.11.2012 - 10. Java
Show Events of Match 18:00 hSkenderbeuFlamurtari3 - 1Has match summary SK