HOT NEWS
Mungon ambulanca ne Shkoder,ndeshja fillon me vone... » Vazhdojne situatat qesharake ne Superligen shqipta...
Nderpritet ndeshja ne Kukes » Rreth minutes 60 ne pjesen e tribunes perballe ku ...
Lajmet e fundit para Flamurtari-Vllaznia » Lajmet e fundit qe vijne nga Vlora jane pozitive p...
Skenderbeu kampion, Terbuni dhe Bylis bien nga kat... » Ekipi i Skenderbeut te Korçes eshte shpallur kampi...
Partizani fiton ne Korçe dhe rihap kampionatin » Ekipi i Partizanit ka arritur te fitoje ne minutat...
Ndodhe edhe kjo ne Superiore » Ne ndeshje e sotme midis Terbunit dhe Bylis qe do ...
Kapllanaj:Federata po tallet me ne » Nuk ka te sosur polemika per qeshtjen Albi  A...
Stavri Nica dorehiqet » Pas barazimit ne Puke kunder Terbunit,trajneri i k...
Vangjeli ne perfundim te ndeshjes » Ishte nje gol vendimtar ne minutat e fundit.Mbajme...
Sabien Lilaj:Kundershtari po luan ashper » Ne perfundim te pjeses se pare mesfushori i korçar...
E diel, 10 Dhjetor 2023
  • Superliga
  • Kategoria 1
  • Kosova

Kategoria Superiore 2012-13
Match Schedule for KukësiIcal export

 MDVenueDateTimeHome Team   Away TeamResult 
1- 26.08.201218:00 hKukësi - Luftetari0-0draw.png
events.png2- 01.09.201218:00 hKukësi - Vllaznia0-0draw.png
3- 15.09.201215:00 hApolonia - Kukësi0-0draw.png
events.png4- 23.09.201215:00 hKukësi - Bylis1-0thumbs_up.png
events.png5- 30.09.201215:00 hLaci - Kukësi1-1draw.png
events.png6- 06.10.201215:00 hKukësi - Tomori3-1thumbs_up.png
events.png7- 20.10.201215:00 hShkumbini - Kukësi1-1draw.png
events.png8- 28.10.201215:00 hKukësi - Teuta1-1draw.png
events.png9- 04.11.201215:00 hTirana - Kukësi1-2thumbs_up.png
events.png10- 14.11.201215:00 hKukësi - Besa3-0thumbs_up.png
events.png11 FL 17.11.201218:00 hFlamurtari - Kukësi2-0thumbs_down.png
events.png12- 24.11.201215:00 hKukësi - Kastrioti3-1thumbs_up.png
events.png13- 01.12.201218:00 hSkenderbeu - Kukësi2-0thumbs_down.png
events.png14- 10.02.201315:00 hLuftetari - Kukësi1-3thumbs_up.png
events.png15 LB 16.02.201318:00 hVllaznia - Kukësi1-0thumbs_down.png
events.png16- 23.02.201315:00 hKukësi - Apolonia1-0thumbs_up.png
events.png17- 02.03.201315:00 hBylis - Kukësi3-0thumbs_down.png
events.png18- 10.03.201315:00 hKukësi - Laci2-1thumbs_up.png
19- 17.03.201315:00 hTomori - Kukësi2-5thumbs_up.png
events.png20- 30.03.201315:00 hKukësi - Shkumbini5-1thumbs_up.png
events.png21 ND 07.04.201318:00 hTeuta - Kukësi1-1draw.png
events.png22 ZEY 13.04.201315:00 hKukësi - Tirana2-1thumbs_up.png
events.png23 BE 21.04.201318:00 hBesa - Kukësi0-2thumbs_up.png
events.png24 ZEY 27.04.201317:00 hKukësi - Flamurtari6-1thumbs_up.png
25- 04.05.201318:00 hKastrioti - Kukësi0-3thumbs_up.png
events.png26 ZEY 11.05.201318:00 hKukësi - Skenderbeu4-3thumbs_up.png