HOT NEWS
Mungon ambulanca ne Shkoder,ndeshja fillon me vone... » Vazhdojne situatat qesharake ne Superligen shqipta...
Nderpritet ndeshja ne Kukes » Rreth minutes 60 ne pjesen e tribunes perballe ku ...
Lajmet e fundit para Flamurtari-Vllaznia » Lajmet e fundit qe vijne nga Vlora jane pozitive p...
Skenderbeu kampion, Terbuni dhe Bylis bien nga kat... » Ekipi i Skenderbeut te Korçes eshte shpallur kampi...
Partizani fiton ne Korçe dhe rihap kampionatin » Ekipi i Partizanit ka arritur te fitoje ne minutat...
Ndodhe edhe kjo ne Superiore » Ne ndeshje e sotme midis Terbunit dhe Bylis qe do ...
Kapllanaj:Federata po tallet me ne » Nuk ka te sosur polemika per qeshtjen Albi  A...
Stavri Nica dorehiqet » Pas barazimit ne Puke kunder Terbunit,trajneri i k...
Vangjeli ne perfundim te ndeshjes » Ishte nje gol vendimtar ne minutat e fundit.Mbajme...
Sabien Lilaj:Kundershtari po luan ashper » Ne perfundim te pjeses se pare mesfushori i korçar...
E martë, 27 Shkurt 2024
  • Superliga
  • Kategoria 1
  • Kosova

Kategoria Superiore 2012-13
Rezultatet - Java 1 (24.08.2012 - 26.08.2012)

E premte, 24.08.2012 - 1. Java
Show Events of Match 20:00 hVllazniaSkenderbeu1 - 3   LB
E shtunë, 25.08.2012 - 1. Java
Show Events of Match 18:00 hApoloniaKastrioti1 - 1   LP
Show Events of Match 18:00 hLaciBesa1 - 1   FSL
Show Events of Match 18:00 hTomoriTirana0 - 1   ST
E diel, 26.08.2012 - 1. Java
  18:00 hKukësiLuftetari0 - 0  -
  18:00 hBylisFlamurtari1 - 1   ST
  18:00 hShkumbiniTeuta0 - 1   FSP