HOT NEWS
Mungon ambulanca ne Shkoder,ndeshja fillon me vone... » Vazhdojne situatat qesharake ne Superligen shqipta...
Nderpritet ndeshja ne Kukes » Rreth minutes 60 ne pjesen e tribunes perballe ku ...
Lajmet e fundit para Flamurtari-Vllaznia » Lajmet e fundit qe vijne nga Vlora jane pozitive p...
Skenderbeu kampion, Terbuni dhe Bylis bien nga kat... » Ekipi i Skenderbeut te Korçes eshte shpallur kampi...
Partizani fiton ne Korçe dhe rihap kampionatin » Ekipi i Partizanit ka arritur te fitoje ne minutat...
Ndodhe edhe kjo ne Superiore » Ne ndeshje e sotme midis Terbunit dhe Bylis qe do ...
Kapllanaj:Federata po tallet me ne » Nuk ka te sosur polemika per qeshtjen Albi  A...
Stavri Nica dorehiqet » Pas barazimit ne Puke kunder Terbunit,trajneri i k...
Vangjeli ne perfundim te ndeshjes » Ishte nje gol vendimtar ne minutat e fundit.Mbajme...
Sabien Lilaj:Kundershtari po luan ashper » Ne perfundim te pjeses se pare mesfushori i korçar...
E premte, 08 Dhjetor 2023
  • Superliga
  • Kategoria 1
  • Kosova

Kategoria Superiore 2012-13
Match Schedule for BylisIcal export

 MDVenueDateTimeHome Team   Away TeamResult 
1 ST 26.08.201218:00 hBylis - Flamurtari1-1draw.png
events.png2- 01.09.201218:00 hKastrioti - Bylis2-1thumbs_down.png
events.png3 FL 15.09.201215:00 hBylis - Skenderbeu1-1draw.png
events.png4- 23.09.201215:00 hKukësi - Bylis1-0thumbs_down.png
events.png5 AM 29.09.201215:00 hBylis - Vllaznia0-1thumbs_down.png
events.png6- 06.10.201215:00 hApolonia - Bylis0-1thumbs_up.png
events.png7 AM 20.10.201215:00 hBylis - Luftetari2-0thumbs_up.png
events.png8 AM 28.10.201215:00 hBylis - Laci4-0thumbs_up.png
9- 04.11.201215:00 hTomori - Bylis0-0draw.png
events.png10- 10.11.201215:00 hBylis - Shkumbini2-0thumbs_up.png
events.png11 ND 17.11.201218:00 hTeuta - Bylis3-0thumbs_down.png
events.png12- 24.11.201215:00 hBylis - Tirana1-0thumbs_up.png
events.png13 FSP 02.12.201215:00 hBesa - Bylis1-3thumbs_up.png
14- 13.02.201318:00 hFlamurtari - Bylis3-0thumbs_down.png
15- 17.02.201315:00 hBylis - Kastrioti0-0draw.png
events.png16 SK 24.02.201318:00 hSkenderbeu - Bylis3-0draw.png
events.png17- 02.03.201315:00 hBylis - Kukësi3-0thumbs_up.png
events.png18 LB 10.03.201318:00 hVllaznia - Bylis1-0thumbs_down.png
19- 17.03.201315:00 hBylis - Apolonia3-0thumbs_up.png
events.png20- 30.03.201315:00 hLuftetari - Bylis1-1draw.png
events.png21- 07.04.201315:00 hLaci - Bylis3-1thumbs_down.png
events.png22 AM 12.04.201315:00 hBylis - Tomori4-1thumbs_up.png
23- 20.04.201315:00 hShkumbini - Bylis2-1thumbs_down.png
events.png24- 27.04.201317:00 hBylis - Teuta1-2thumbs_down.png
events.png25- 04.05.201318:00 hTirana - Bylis2-1thumbs_down.png
events.png26- 11.05.201318:00 hBylis - Besa1-1draw.png