HOT NEWS
Mungon ambulanca ne Shkoder,ndeshja fillon me vone... » Vazhdojne situatat qesharake ne Superligen shqipta...
Nderpritet ndeshja ne Kukes » Rreth minutes 60 ne pjesen e tribunes perballe ku ...
Lajmet e fundit para Flamurtari-Vllaznia » Lajmet e fundit qe vijne nga Vlora jane pozitive p...
Skenderbeu kampion, Terbuni dhe Bylis bien nga kat... » Ekipi i Skenderbeut te Korçes eshte shpallur kampi...
Partizani fiton ne Korçe dhe rihap kampionatin » Ekipi i Partizanit ka arritur te fitoje ne minutat...
Ndodhe edhe kjo ne Superiore » Ne ndeshje e sotme midis Terbunit dhe Bylis qe do ...
Kapllanaj:Federata po tallet me ne » Nuk ka te sosur polemika per qeshtjen Albi  A...
Stavri Nica dorehiqet » Pas barazimit ne Puke kunder Terbunit,trajneri i k...
Vangjeli ne perfundim te ndeshjes » Ishte nje gol vendimtar ne minutat e fundit.Mbajme...
Sabien Lilaj:Kundershtari po luan ashper » Ne perfundim te pjeses se pare mesfushori i korçar...
E hënë, 26 Shkurt 2024
  • Superliga
  • Kategoria 1
  • Kosova

Kategoria Superiore 2012-13
Rezultatet - Java 25 (04.05.2013 - 05.05.2013)

E premte, 03.05.2013 - 25. Java
Show Events of Match 18:00 hTeutaLaci1 - 0   ND
E shtunë, 04.05.2013 - 25. Java
  18:00 hBesaApolonia1 - 1   BE
  18:00 hSkenderbeuLuftetari1 - 0   SK
Show Events of Match 18:00 hFlamurtariVllaznia3 - 1   FL
Show Events of Match 18:00 hShkumbiniTomori2 - 1   FSP
  18:00 hKastriotiKukësi0 - 3   KA
Show Events of Match 18:00 hTiranaBylis2 - 1   SS