HOT NEWS
Mungon ambulanca ne Shkoder,ndeshja fillon me vone... » Vazhdojne situatat qesharake ne Superligen shqipta...
Nderpritet ndeshja ne Kukes » Rreth minutes 60 ne pjesen e tribunes perballe ku ...
Lajmet e fundit para Flamurtari-Vllaznia » Lajmet e fundit qe vijne nga Vlora jane pozitive p...
Skenderbeu kampion, Terbuni dhe Bylis bien nga kat... » Ekipi i Skenderbeut te Korçes eshte shpallur kampi...
Partizani fiton ne Korçe dhe rihap kampionatin » Ekipi i Partizanit ka arritur te fitoje ne minutat...
Ndodhe edhe kjo ne Superiore » Ne ndeshje e sotme midis Terbunit dhe Bylis qe do ...
Kapllanaj:Federata po tallet me ne » Nuk ka te sosur polemika per qeshtjen Albi  A...
Stavri Nica dorehiqet » Pas barazimit ne Puke kunder Terbunit,trajneri i k...
Vangjeli ne perfundim te ndeshjes » Ishte nje gol vendimtar ne minutat e fundit.Mbajme...
Sabien Lilaj:Kundershtari po luan ashper » Ne perfundim te pjeses se pare mesfushori i korçar...
E martë, 05 Mars 2024
  • Superliga
  • Kategoria 1
  • Kosova

Kategoria Superiore 2012-13
Match Schedule for FlamurtariIcal export

 MDVenueDateTimeHome Team   Away TeamResult 
1 ST 26.08.201218:00 hBylis - Flamurtari1-1draw.png
events.png2 FL 31.08.201220:00 hFlamurtari - Laci0-1thumbs_down.png
events.png3- 16.09.201215:00 hTomori - Flamurtari0-2thumbs_up.png
events.png4 FL 22.09.201218:00 hFlamurtari - Shkumbini1-1draw.png
5- 30.09.201218:00 hTeuta - Flamurtari2-1thumbs_down.png
events.png6 FL 06.10.201218:00 hFlamurtari - Tirana1-1draw.png
events.png7 BE 20.10.201218:00 hBesa - Flamurtari1-0thumbs_down.png
events.png8 LUFT 27.10.201215:00 hLuftetari - Flamurtari2-3thumbs_up.png
events.png9- 03.11.201218:00 hFlamurtari - Kastrioti3-0thumbs_up.png
events.png10 SK 21.11.201218:00 hSkenderbeu - Flamurtari3-1thumbs_down.png
events.png11- 17.11.201218:00 hFlamurtari - Kukësi2-0thumbs_up.png
events.png12 LB 24.11.201218:00 hVllaznia - Flamurtari3-3draw.png
events.png13- 02.12.201218:00 hFlamurtari - Apolonia1-0thumbs_up.png
14- 13.02.201318:00 hFlamurtari - Bylis3-0thumbs_up.png
events.png15- 17.02.201315:00 hLaci - Flamurtari1-2thumbs_up.png
events.png16- 23.02.201318:00 hFlamurtari - Tomori5-2thumbs_up.png
events.png17- 02.03.201315:00 hShkumbini - Flamurtari0-3thumbs_up.png
events.png18- 10.03.201318:00 hFlamurtari - Teuta1-1draw.png
events.png19 SS 16.03.201315:00 hTirana - Flamurtari3-6thumbs_up.png
events.png20- 30.03.201318:00 hFlamurtari - Besa0-0draw.png
events.png21- 07.04.201315:00 hFlamurtari - Luftetari3-0thumbs_up.png
events.png22 KA 13.04.201315:00 hKastrioti - Flamurtari3-0thumbs_down.png
events.png23- 21.04.201318:00 hFlamurtari - Skenderbeu1-0thumbs_up.png
events.png24 ZEY 27.04.201317:00 hKukësi - Flamurtari6-1thumbs_down.png
events.png25- 04.05.201318:00 hFlamurtari - Vllaznia3-1thumbs_up.png
26- 11.05.201318:00 hApolonia - Flamurtari0-0draw.png

Lajmet e Fundit

    Lajmet me te lexuara

      Komentet e fundit