HOT NEWS
Mungon ambulanca ne Shkoder,ndeshja fillon me vone... » Vazhdojne situatat qesharake ne Superligen shqipta...
Nderpritet ndeshja ne Kukes » Rreth minutes 60 ne pjesen e tribunes perballe ku ...
Lajmet e fundit para Flamurtari-Vllaznia » Lajmet e fundit qe vijne nga Vlora jane pozitive p...
Skenderbeu kampion, Terbuni dhe Bylis bien nga kat... » Ekipi i Skenderbeut te Korçes eshte shpallur kampi...
Partizani fiton ne Korçe dhe rihap kampionatin » Ekipi i Partizanit ka arritur te fitoje ne minutat...
Ndodhe edhe kjo ne Superiore » Ne ndeshje e sotme midis Terbunit dhe Bylis qe do ...
Kapllanaj:Federata po tallet me ne » Nuk ka te sosur polemika per qeshtjen Albi  A...
Stavri Nica dorehiqet » Pas barazimit ne Puke kunder Terbunit,trajneri i k...
Vangjeli ne perfundim te ndeshjes » Ishte nje gol vendimtar ne minutat e fundit.Mbajme...
Sabien Lilaj:Kundershtari po luan ashper » Ne perfundim te pjeses se pare mesfushori i korçar...
E hënë, 15 Korrik 2024
  • Superliga
  • Kategoria 1
  • Kosova

Kategoria Superiore 2012-13
Match Schedule for BesaIcal export

 MDVenueDateTimeHome Team   Away TeamResult 
events.png1- 25.08.201218:00 hLaci - Besa1-1draw.png
events.png2- 03.09.201220:00 hBesa - Tomori3-0thumbs_up.png
events.png3- 16.09.201215:00 hShkumbini - Besa1-0thumbs_down.png
events.png4- 21.09.201220:00 hBesa - Teuta1-0thumbs_up.png
events.png5 QS 29.09.201218:00 hTirana - Besa1-1draw.png
events.png6 LUFT 07.10.201215:00 hLuftetari - Besa0-2thumbs_up.png
events.png7- 20.10.201218:00 hBesa - Flamurtari1-0thumbs_up.png
events.png8 KA 28.10.201215:00 hKastrioti - Besa2-0thumbs_down.png
events.png9- 03.11.201218:00 hBesa - Skenderbeu1-1draw.png
events.png10- 14.11.201215:00 hKukësi - Besa3-0thumbs_down.png
events.png11- 18.11.201215:00 hBesa - Vllaznia0-0draw.png
events.png12- 25.11.201215:00 hApolonia - Besa2-1thumbs_down.png
events.png13 FSP 02.12.201215:00 hBesa - Bylis1-3thumbs_down.png
events.png14- 09.02.201315:00 hBesa - Laci1-2thumbs_down.png
15- 16.02.201315:00 hTomori - Besa1-0thumbs_down.png
16- 24.02.201315:00 hBesa - Shkumbini1-1draw.png
events.png17 ND 02.03.201318:00 hTeuta - Besa1-0thumbs_down.png
events.png18- 10.03.201315:00 hBesa - Tirana2-1thumbs_up.png
19- 17.03.201315:00 hBesa - Luftetari2-0thumbs_up.png
events.png20 FL 30.03.201318:00 hFlamurtari - Besa0-0draw.png
events.png21- 06.04.201315:00 hBesa - Kastrioti2-0thumbs_up.png
events.png22 SK 13.04.201318:00 hSkenderbeu - Besa2-0thumbs_down.png
events.png23- 21.04.201318:00 hBesa - Kukësi0-2thumbs_down.png
events.png24 LB 27.04.201317:00 hVllaznia - Besa0-1thumbs_up.png
25- 04.05.201318:00 hBesa - Apolonia1-1draw.png
events.png26- 11.05.201318:00 hBylis - Besa1-1draw.png