HOT NEWS
Mungon ambulanca ne Shkoder,ndeshja fillon me vone... » Vazhdojne situatat qesharake ne Superligen shqipta...
Nderpritet ndeshja ne Kukes » Rreth minutes 60 ne pjesen e tribunes perballe ku ...
Lajmet e fundit para Flamurtari-Vllaznia » Lajmet e fundit qe vijne nga Vlora jane pozitive p...
Skenderbeu kampion, Terbuni dhe Bylis bien nga kat... » Ekipi i Skenderbeut te Korçes eshte shpallur kampi...
Partizani fiton ne Korçe dhe rihap kampionatin » Ekipi i Partizanit ka arritur te fitoje ne minutat...
Ndodhe edhe kjo ne Superiore » Ne ndeshje e sotme midis Terbunit dhe Bylis qe do ...
Kapllanaj:Federata po tallet me ne » Nuk ka te sosur polemika per qeshtjen Albi  A...
Stavri Nica dorehiqet » Pas barazimit ne Puke kunder Terbunit,trajneri i k...
Vangjeli ne perfundim te ndeshjes » Ishte nje gol vendimtar ne minutat e fundit.Mbajme...
Sabien Lilaj:Kundershtari po luan ashper » Ne perfundim te pjeses se pare mesfushori i korçar...
E martë, 27 Shkurt 2024
  • Superliga
  • Kategoria 1
  • Kosova

Kategoria Superiore 2012-13
Rezultatet - Java 13 (01.12.2012 - 02.12.2012)

E shtunë, 01.12.2012 - 13. Java
Show Events of Match 15:00 hShkumbiniLuftetari2 - 1   FSP
Show Events of Match 15:00 hTeutaTomori3 - 1   ND
Show Events of Match 15:00 hKastriotiVllaznia3 - 2  KA
Show Events of Match 18:00 hSkenderbeuKukësi2 - 0  SK
E diel, 02.12.2012 - 13. Java
Show Events of Match 15:00 hTiranaLaci2 - 1   QS
Show Events of Match 15:00 hBesaBylis1 - 3  FSP
Show Events of Match 18:00 hFlamurtariApolonia1 - 0   FL