HOT NEWS
Mungon ambulanca ne Shkoder,ndeshja fillon me vone... » Vazhdojne situatat qesharake ne Superligen shqipta...
Nderpritet ndeshja ne Kukes » Rreth minutes 60 ne pjesen e tribunes perballe ku ...
Lajmet e fundit para Flamurtari-Vllaznia » Lajmet e fundit qe vijne nga Vlora jane pozitive p...
Skenderbeu kampion, Terbuni dhe Bylis bien nga kat... » Ekipi i Skenderbeut te Korçes eshte shpallur kampi...
Partizani fiton ne Korçe dhe rihap kampionatin » Ekipi i Partizanit ka arritur te fitoje ne minutat...
Ndodhe edhe kjo ne Superiore » Ne ndeshje e sotme midis Terbunit dhe Bylis qe do ...
Kapllanaj:Federata po tallet me ne » Nuk ka te sosur polemika per qeshtjen Albi  A...
Stavri Nica dorehiqet » Pas barazimit ne Puke kunder Terbunit,trajneri i k...
Vangjeli ne perfundim te ndeshjes » Ishte nje gol vendimtar ne minutat e fundit.Mbajme...
Sabien Lilaj:Kundershtari po luan ashper » Ne perfundim te pjeses se pare mesfushori i korçar...
E hënë, 04 Mars 2024
  • Superliga
  • Kategoria 1
  • Kosova

Kategoria Superiore 2012-13
Match Schedule for ApoloniaIcal export

 MDVenueDateTimeHome Team   Away TeamResult 
events.png1 LP 25.08.201218:00 hApolonia - Kastrioti1-1draw.png
events.png2- 31.08.201220:00 hSkenderbeu - Apolonia2-0thumbs_down.png
3- 15.09.201215:00 hApolonia - Kukësi0-0draw.png
events.png4 LB 23.09.201218:00 hVllaznia - Apolonia1-1draw.png
5- 29.09.201215:00 hApolonia - Luftetari0-3thumbs_down.png
events.png6- 06.10.201215:00 hApolonia - Bylis0-1thumbs_down.png
events.png7- 21.10.201215:00 hLaci - Apolonia1-0thumbs_down.png
events.png8- 27.10.201215:00 hApolonia - Tomori2-2draw.png
9- 03.11.201215:00 hShkumbini - Apolonia0-0draw.png
events.png10- 10.11.201215:00 hApolonia - Teuta1-2thumbs_down.png
events.png11- 18.11.201215:00 hTirana - Apolonia2-0thumbs_down.png
events.png12- 25.11.201215:00 hApolonia - Besa2-1thumbs_up.png
events.png13- 02.12.201218:00 hFlamurtari - Apolonia1-0thumbs_down.png
events.png14- 10.02.201315:00 hKastrioti - Apolonia4-1thumbs_down.png
events.png15- 17.02.201315:00 hApolonia - Skenderbeu0-1thumbs_down.png
events.png16- 23.02.201315:00 hKukësi - Apolonia1-0thumbs_down.png
events.png17- 03.03.201315:00 hApolonia - Vllaznia1-3thumbs_down.png
events.png18 LUFT 09.03.201315:00 hLuftetari - Apolonia3-2thumbs_down.png
19- 17.03.201315:00 hBylis - Apolonia3-0thumbs_down.png
events.png20- 30.03.201315:00 hApolonia - Laci1-1draw.png
events.png21- 07.04.201315:00 hTomori - Apolonia1-0thumbs_down.png
events.png22- 13.04.201315:00 hApolonia - Shkumbini1-1draw.png
events.png23 ND 21.04.201315:00 hTeuta - Apolonia2-1thumbs_down.png
events.png24- 27.04.201317:00 hApolonia - Tirana0-0draw.png
25- 04.05.201318:00 hBesa - Apolonia1-1draw.png
26- 11.05.201318:00 hApolonia - Flamurtari0-0draw.png

Lajmet e Fundit

    Lajmet me te lexuara

      Komentet e fundit