HOT NEWS
Mungon ambulanca ne Shkoder,ndeshja fillon me vone... » Vazhdojne situatat qesharake ne Superligen shqipta...
Nderpritet ndeshja ne Kukes » Rreth minutes 60 ne pjesen e tribunes perballe ku ...
Lajmet e fundit para Flamurtari-Vllaznia » Lajmet e fundit qe vijne nga Vlora jane pozitive p...
Skenderbeu kampion, Terbuni dhe Bylis bien nga kat... » Ekipi i Skenderbeut te Korçes eshte shpallur kampi...
Partizani fiton ne Korçe dhe rihap kampionatin » Ekipi i Partizanit ka arritur te fitoje ne minutat...
Ndodhe edhe kjo ne Superiore » Ne ndeshje e sotme midis Terbunit dhe Bylis qe do ...
Kapllanaj:Federata po tallet me ne » Nuk ka te sosur polemika per qeshtjen Albi  A...
Stavri Nica dorehiqet » Pas barazimit ne Puke kunder Terbunit,trajneri i k...
Vangjeli ne perfundim te ndeshjes » Ishte nje gol vendimtar ne minutat e fundit.Mbajme...
Sabien Lilaj:Kundershtari po luan ashper » Ne perfundim te pjeses se pare mesfushori i korçar...
E mërkurë, 06 Dhjetor 2023
  • Superliga
  • Kategoria 1
  • Kosova

Kategoria Superiore 2012-13
Match Schedule for LaciIcal export

 MDVenueDateTimeHome Team   Away TeamResult 
events.png1- 25.08.201218:00 hLaci - Besa1-1draw.png
events.png2 FL 31.08.201220:00 hFlamurtari - Laci0-1thumbs_up.png
events.png3- 17.09.201215:00 hLaci - Kastrioti3-0thumbs_up.png
events.png4 SK 24.09.201220:00 hSkenderbeu - Laci3-0thumbs_down.png
events.png5- 30.09.201215:00 hLaci - Kukësi1-1draw.png
events.png6 LB 07.10.201215:00 hVllaznia - Laci1-0thumbs_down.png
events.png7- 21.10.201215:00 hLaci - Apolonia1-0thumbs_up.png
events.png8 AM 28.10.201215:00 hBylis - Laci4-0thumbs_down.png
events.png9- 03.11.201215:00 hLaci - Luftetari3-0thumbs_up.png
events.png10- 14.11.201215:00 hLaci - Tomori4-3thumbs_up.png
events.png11- 18.11.201215:00 hShkumbini - Laci1-1draw.png
events.png12- 25.11.201215:00 hLaci - Teuta1-0thumbs_up.png
events.png13 QS 02.12.201215:00 hTirana - Laci2-1thumbs_down.png
events.png14- 09.02.201315:00 hBesa - Laci1-2thumbs_up.png
events.png15- 17.02.201315:00 hLaci - Flamurtari1-2thumbs_down.png
events.png16- 23.02.201315:00 hKastrioti - Laci2-1thumbs_down.png
events.png17- 01.03.201315:00 hLaci - Skenderbeu0-2thumbs_down.png
events.png18- 10.03.201315:00 hKukësi - Laci2-1thumbs_down.png
19- 17.03.201315:00 hLaci - Vllaznia2-1thumbs_up.png
events.png20 LP 30.03.201315:00 hApolonia - Laci1-1draw.png
events.png21- 07.04.201315:00 hLaci - Bylis3-1thumbs_up.png
events.png22 LUFT 12.04.201315:00 hLuftetari - Laci0-3thumbs_up.png
23- 20.04.201315:00 hTomori - Laci2-0thumbs_down.png
events.png24- 27.04.201317:00 hLaci - Shkumbini1-0thumbs_up.png
events.png25- 03.05.201318:00 hTeuta - Laci1-0thumbs_down.png
events.png26- 10.05.201318:00 hLaci - Tirana0-0draw.png

Lajmet e Fundit

    Lajmet me te lexuara

      Komentet e fundit