HOT NEWS
Mungon ambulanca ne Shkoder,ndeshja fillon me vone... » Vazhdojne situatat qesharake ne Superligen shqipta...
Nderpritet ndeshja ne Kukes » Rreth minutes 60 ne pjesen e tribunes perballe ku ...
Lajmet e fundit para Flamurtari-Vllaznia » Lajmet e fundit qe vijne nga Vlora jane pozitive p...
Skenderbeu kampion, Terbuni dhe Bylis bien nga kat... » Ekipi i Skenderbeut te Korçes eshte shpallur kampi...
Partizani fiton ne Korçe dhe rihap kampionatin » Ekipi i Partizanit ka arritur te fitoje ne minutat...
Ndodhe edhe kjo ne Superiore » Ne ndeshje e sotme midis Terbunit dhe Bylis qe do ...
Kapllanaj:Federata po tallet me ne » Nuk ka te sosur polemika per qeshtjen Albi  A...
Stavri Nica dorehiqet » Pas barazimit ne Puke kunder Terbunit,trajneri i k...
Vangjeli ne perfundim te ndeshjes » Ishte nje gol vendimtar ne minutat e fundit.Mbajme...
Sabien Lilaj:Kundershtari po luan ashper » Ne perfundim te pjeses se pare mesfushori i korçar...
E enjte, 09 Korrik 2020
  • Superliga
  • Kategoria 1
  • Kosova

Kategoria 1 2012-13
KlasifikimiPozicioni EkipiPk Nd F B H +/- Glv
1same(1)Lushnja6227195341:1427
2same(2)Partizani5427166535:287
3same(3)Pogradeci42271331145:369
4same(4)Mamurras4027117942:366
5same(5)Terbuni3727910835:287
6same(6)Dinamo36271061137:343
7same(7)Himara362799929:272
8same(8)Iliria36271061133:321
9same(9)Ada3427971127:28-1
10up(11)Butrinti3427810930:32-2
11up(13)Elbasani34271041334:40-6
12up(14)Kamza3427971129:40-11
13down(10)Burreli3327961224:26-2
14down(12)Beselidhja3127871223:28-5
15same(15)Gramshi3127871216:31-15
16same(16)Naftetari2027481519:39-20


Champions Champions League Qualification Champions League UEFA Cup UI Cup Relegation