HOT NEWS
Mungon ambulanca ne Shkoder,ndeshja fillon me vone... » Vazhdojne situatat qesharake ne Superligen shqipta...
Nderpritet ndeshja ne Kukes » Rreth minutes 60 ne pjesen e tribunes perballe ku ...
Lajmet e fundit para Flamurtari-Vllaznia » Lajmet e fundit qe vijne nga Vlora jane pozitive p...
Skenderbeu kampion, Terbuni dhe Bylis bien nga kat... » Ekipi i Skenderbeut te Korçes eshte shpallur kampi...
Partizani fiton ne Korçe dhe rihap kampionatin » Ekipi i Partizanit ka arritur te fitoje ne minutat...
Ndodhe edhe kjo ne Superiore » Ne ndeshje e sotme midis Terbunit dhe Bylis qe do ...
Kapllanaj:Federata po tallet me ne » Nuk ka te sosur polemika per qeshtjen Albi  A...
Stavri Nica dorehiqet » Pas barazimit ne Puke kunder Terbunit,trajneri i k...
Vangjeli ne perfundim te ndeshjes » Ishte nje gol vendimtar ne minutat e fundit.Mbajme...
Sabien Lilaj:Kundershtari po luan ashper » Ne perfundim te pjeses se pare mesfushori i korçar...
E hënë, 13 Korrik 2020
  • Superliga
  • Kategoria 1
  • Kosova

Kategoria 1 2012-13
KlasifikimiPozicioni EkipiPk Nd F B H +/- Glv
1same(1)Lushnja6529205446:2026
2same(2)Partizani5529167637:316
3up(5)Mamurras43291271046:415
4down(3)Pogradeci42291331347:416
5down(4)Terbuni40291010938:308
6up(7)Ada40291171131:292
7up(8)Elbasani40291241341:44-3
8up(9)Kamza40291171136:44-8
9up(11)Himara39291091030:282
10up(13)Burreli39291161229:290
11down(10)Dinamo37291071237:352
12down(6)Butrinti37299101035:332
13down(12)Iliria37291071234:340
14same(14)Beselidhja3529981225:29-4
15same(15)Gramshi3129871418:39-21
16same(16)Naftetari2029481721:44-23


Champions Champions League Qualification Champions League UEFA Cup UI Cup Relegation