HOT NEWS
Mungon ambulanca ne Shkoder,ndeshja fillon me vone... » Vazhdojne situatat qesharake ne Superligen shqipta...
Nderpritet ndeshja ne Kukes » Rreth minutes 60 ne pjesen e tribunes perballe ku ...
Lajmet e fundit para Flamurtari-Vllaznia » Lajmet e fundit qe vijne nga Vlora jane pozitive p...
Skenderbeu kampion, Terbuni dhe Bylis bien nga kat... » Ekipi i Skenderbeut te Korçes eshte shpallur kampi...
Partizani fiton ne Korçe dhe rihap kampionatin » Ekipi i Partizanit ka arritur te fitoje ne minutat...
Ndodhe edhe kjo ne Superiore » Ne ndeshje e sotme midis Terbunit dhe Bylis qe do ...
Kapllanaj:Federata po tallet me ne » Nuk ka te sosur polemika per qeshtjen Albi  A...
Stavri Nica dorehiqet » Pas barazimit ne Puke kunder Terbunit,trajneri i k...
Vangjeli ne perfundim te ndeshjes » Ishte nje gol vendimtar ne minutat e fundit.Mbajme...
Sabien Lilaj:Kundershtari po luan ashper » Ne perfundim te pjeses se pare mesfushori i korçar...
E diel, 25 Tetor 2020
  • Superliga
  • Kategoria 1
  • Kosova

Kategoria 1 2014-15
Rezultatet - Java 27 (16.05.2015)

E shtunë, 16.05.2015 - 27. Java
Grupi A18:00 hAdaMamurras4 - 6 
Grupi A18:00 hBesaIliria0 - 4 
Grupi B18:00 hDinamoTomori1 - 0 
Grupi A18:00 hKastriotiBurreli2 - 1 
Grupi B18:00 hLuftetariButrinti4 - 3 
Grupi B18:00 hLushnjaBylis0 - 1 
Grupi B18:00 hNaftetariPogradeci0 - 0 
Grupi B18:00 hShkumbiniSopoti2 - 1 
Grupi A18:00 hTerbuniBeselidhja2 - 0 
Grupi A18:00 hVelecikuKamza3 - 4