HOT NEWS
Mungon ambulanca ne Shkoder,ndeshja fillon me vone... » Vazhdojne situatat qesharake ne Superligen shqipta...
Nderpritet ndeshja ne Kukes » Rreth minutes 60 ne pjesen e tribunes perballe ku ...
Lajmet e fundit para Flamurtari-Vllaznia » Lajmet e fundit qe vijne nga Vlora jane pozitive p...
Skenderbeu kampion, Terbuni dhe Bylis bien nga kat... » Ekipi i Skenderbeut te Korçes eshte shpallur kampi...
Partizani fiton ne Korçe dhe rihap kampionatin » Ekipi i Partizanit ka arritur te fitoje ne minutat...
Ndodhe edhe kjo ne Superiore » Ne ndeshje e sotme midis Terbunit dhe Bylis qe do ...
Kapllanaj:Federata po tallet me ne » Nuk ka te sosur polemika per qeshtjen Albi  A...
Stavri Nica dorehiqet » Pas barazimit ne Puke kunder Terbunit,trajneri i k...
Vangjeli ne perfundim te ndeshjes » Ishte nje gol vendimtar ne minutat e fundit.Mbajme...
Sabien Lilaj:Kundershtari po luan ashper » Ne perfundim te pjeses se pare mesfushori i korçar...
E martë, 26 Janar 2021
  • Superliga
  • Kategoria 1
  • Kosova

Kategoria 1 2014-15
Rezultatet - Java 2 (23.08.2014 - 24.08.2014)

E shtunë, 04.10.2014 - 2. Java
Grupi B15:30 hButrintiTomori4 - 0 
Grupi B15:30 hDinamoNaftetari1 - 1 
Grupi A15:30 hKastriotiBesa1 - 1 
Grupi B15:30 hLuftetariSopoti0 - 1 
Grupi B15:30 hLushnjaPogradeci2 - 0 
Grupi A15:30 hMamurrasBurreli3 - 0Ne tavoline
Grupi B15:30 hShkumbiniBylis0 - 3 
Grupi A15:30 hTerbuniKamza1 - 0 
Grupi A15:30 hVelecikuIliria1 - 0 
E diel, 05.10.2014 - 2. Java
Grupi A15:30 hAdaBeselidhja0 - 1