HOT NEWS
Mungon ambulanca ne Shkoder,ndeshja fillon me vone... » Vazhdojne situatat qesharake ne Superligen shqipta...
Nderpritet ndeshja ne Kukes » Rreth minutes 60 ne pjesen e tribunes perballe ku ...
Lajmet e fundit para Flamurtari-Vllaznia » Lajmet e fundit qe vijne nga Vlora jane pozitive p...
Skenderbeu kampion, Terbuni dhe Bylis bien nga kat... » Ekipi i Skenderbeut te Korçes eshte shpallur kampi...
Partizani fiton ne Korçe dhe rihap kampionatin » Ekipi i Partizanit ka arritur te fitoje ne minutat...
Ndodhe edhe kjo ne Superiore » Ne ndeshje e sotme midis Terbunit dhe Bylis qe do ...
Kapllanaj:Federata po tallet me ne » Nuk ka te sosur polemika per qeshtjen Albi  A...
Stavri Nica dorehiqet » Pas barazimit ne Puke kunder Terbunit,trajneri i k...
Vangjeli ne perfundim te ndeshjes » Ishte nje gol vendimtar ne minutat e fundit.Mbajme...
Sabien Lilaj:Kundershtari po luan ashper » Ne perfundim te pjeses se pare mesfushori i korçar...
E martë, 22 Maj 2018
  • Superliga
  • Kategoria 1
  • Kosova

Raiffeisen Superliga Kosove 2011-12

Player Information - Fatih KARAHODA

Personal data

Picture of Fatih KARAHODA
Nationality:Republika e Kosoves Republika e Kosoves
Name:Fatih KARAHODA
Birthday (Age):07. Prill 1987 (31)
Player Position:Sulmues

Games history


GamesStartrosterinoutGolKarton i kuqKarton i verdheKarton i verdhe-kuqAutogolPenalltiDemtimPenallti e humbur
Sunday August 21VELLAZNIMIvsPRISHTINA1001-------
Saturday August 27LIRIAvsVELLAZNIMI101--1-----
Wednesday September 07VELLAZNIMIvsDRENICA100--------
Sunday September 11DRITAvsVELLAZNIMI100--------
Sunday September 18VELLAZNIMIvsTREPCA 89100--------
Sunday September 25VELLAZNIMIvsHYSI100--------
Wednesday October 12BESAvsVELLAZNIMI100--------
Friday October 21KEK-UvsVELLAZNIMI100--------
Sunday October 30PRISHTINAvsVELLAZNIMI100--1-----
Saturday November 05VELLAZNIMIvsLIRIA100--------
Sunday November 13VELLAZNIMIvsDRITA1002-1-----
Sunday November 20TREPCA 89vsVELLAZNIMI100--------
Wednesday November 23HYSIvsVELLAZNIMI1001-------
Games total13014-3-----


Personal statistics


CompetitionTeamPlayedStartrosterinoutGolKarton i kuqKarton i verdheKarton i verdhe-kuqAutogolPenalltiDemtimPenallti e humbur
Raiffeisen Superliga Kosove 2013-14FERONIKELI11--3-1-----
Raiffeisen Superliga Kosove 2012-13VELLAZNIMI------------
Raiffeisen Superliga Kosove 2011-12VELLAZNIMI66--5-3-----
Superkupa KosovesLIRIA------------
Raiffeisen Superliga Kosove 2010-11LIRIA33--3-------
Raiffeisen Superliga Kosove 2009-10LIRIA44-15-2-----
Career Total1414-116-6-----

Playing career


CompetitionSeasonTeamFunction / Position
Raiffeisen Superliga Kosove 2013-142013-14FERONIKELISulmues
Raiffeisen Superliga Kosove 2012-132012-13VELLAZNIMISulmues
Raiffeisen Superliga Kosove 2011-122011-12VELLAZNIMISulmues
Superkupa Kosoves2011LIRIAPLAYERS
Raiffeisen Superliga Kosove 2010-112010-11LIRIASulmues
Raiffeisen Superliga Kosove 2009-102009-10LIRIAPLAYERS