HOT NEWS
Mungon ambulanca ne Shkoder,ndeshja fillon me vone... » Vazhdojne situatat qesharake ne Superligen shqipta...
Nderpritet ndeshja ne Kukes » Rreth minutes 60 ne pjesen e tribunes perballe ku ...
Lajmet e fundit para Flamurtari-Vllaznia » Lajmet e fundit qe vijne nga Vlora jane pozitive p...
Skenderbeu kampion, Terbuni dhe Bylis bien nga kat... » Ekipi i Skenderbeut te Korçes eshte shpallur kampi...
Partizani fiton ne Korçe dhe rihap kampionatin » Ekipi i Partizanit ka arritur te fitoje ne minutat...
Ndodhe edhe kjo ne Superiore » Ne ndeshje e sotme midis Terbunit dhe Bylis qe do ...
Kapllanaj:Federata po tallet me ne » Nuk ka te sosur polemika per qeshtjen Albi  A...
Stavri Nica dorehiqet » Pas barazimit ne Puke kunder Terbunit,trajneri i k...
Vangjeli ne perfundim te ndeshjes » Ishte nje gol vendimtar ne minutat e fundit.Mbajme...
Sabien Lilaj:Kundershtari po luan ashper » Ne perfundim te pjeses se pare mesfushori i korçar...
E mërkurë, 05 Maj 2021
  • Superliga
  • Kategoria 1
  • Kosova
Lajme nga Maqedonia
Maqedonia/ Artim Shaqiri trajner i Shkendijes
nga AlbaniaSoccer    E mërkurë, 22 Gusht 2012 08:55    pdfShtypEmail
shkendijaArtim Shaqiri është trajner i ri i Shkëndijes. Ai ka zëvendësuar Qatip Osmanin e larguar kohë më parë. Bisedimet disa ditore ndërmjet drejtuesve të Shkëndijës dhe struganit Shaqiri...
Lexo ma...
 
Maqedonia/ Qatip Osmani trajner i Renoves
nga AlbaniaSoccer    E premte, 17 Gusht 2012 11:35    pdfShtypEmail
renova_fituesQatip Osmani është trajner i ri i Renovës, duke zëvendësuar në këtë post Vllatko Kostovin e larguar ditë më parë. Bisedimet ndërmjet drejtuesve të Renovës dhe Osmanit përfunduan me...
Lexo ma...
 
Maqedonia/ Nebi Mustafi tek Drita e Bogovines ?
nga AlbaniaSoccer    E enjte, 16 Gusht 2012 06:00    pdfShtypEmail
ball_goalPas startit të pa suksesshëm në Ligën e Parë dhe humbjes 0:1 nga Bregallnica, Drita e Bogovinës pretendon të përforcojë rradhët e saj me njërin prej mesfushoëve më të mirë në...
Lexo ma...
 
Maqedonia/ Shaqiri ngelet kryetar i Shkëndijës
nga AlbaniaSoccer    E martë, 14 Gusht 2012 21:11    pdfShtypEmail
shkendijaPaqartësitë rreth të ardhmes së KF Shkëndija nga Tetova kanë marë fund, pasi që Regjistri Qendror i Republikës së Maqedonisë pranon ankesën e Nuriman Shaqirit dhe i njëjti konfirmohet...
Lexo ma...
 


JPAGE_CURRENT_OF_TOTAL