HOT NEWS
Mungon ambulanca ne Shkoder,ndeshja fillon me vone... » Vazhdojne situatat qesharake ne Superligen shqipta...
Nderpritet ndeshja ne Kukes » Rreth minutes 60 ne pjesen e tribunes perballe ku ...
Lajmet e fundit para Flamurtari-Vllaznia » Lajmet e fundit qe vijne nga Vlora jane pozitive p...
Skenderbeu kampion, Terbuni dhe Bylis bien nga kat... » Ekipi i Skenderbeut te Korçes eshte shpallur kampi...
Partizani fiton ne Korçe dhe rihap kampionatin » Ekipi i Partizanit ka arritur te fitoje ne minutat...
Ndodhe edhe kjo ne Superiore » Ne ndeshje e sotme midis Terbunit dhe Bylis qe do ...
Kapllanaj:Federata po tallet me ne » Nuk ka te sosur polemika per qeshtjen Albi  A...
Stavri Nica dorehiqet » Pas barazimit ne Puke kunder Terbunit,trajneri i k...
Vangjeli ne perfundim te ndeshjes » Ishte nje gol vendimtar ne minutat e fundit.Mbajme...
Sabien Lilaj:Kundershtari po luan ashper » Ne perfundim te pjeses se pare mesfushori i korçar...
E enjte, 05 Tetor 2023
  • Superliga
  • Kategoria 1
  • Kosova

Kategoria Superiore 2009-10

Player Information - Klevis ROSHI

Personal data

Picture of Klevis ROSHI
Nationality:Republika e Shqiperise Republika e Shqiperise
Name:Klevis ROSHI
Birthday (Age):11. Korrik 1984 (39)
Player Position:Mesfushor

Games history


GamesStartrosterinoutGolKarton i kuqKarton i verdheKarton i verdhe-kuqAutogolPenalltiDemtimPenallti e humbur
Tuesday April 21SkenderbeuvsApolonia100--------
Sunday August 23KastriotivsDinamo100--------
Sunday August 30TeutavsKastrioti100--------
Sunday September 13KastriotivsVllaznia100--------
Saturday September 19ShkumbinivsKastrioti100--------
Saturday September 26KastriotivsLaci101--------
Saturday October 03TiranavsKastrioti100--------
Sunday November 01KastriotivsBesa100--------
Saturday November 07ApoloniavsKastrioti100--------
Saturday November 21KastriotivsFlamurtari100--------
Friday December 04KastriotivsTeuta100--------
Saturday December 12VllazniavsKastrioti100--------
Saturday December 19LacivsKastrioti100--------
Wednesday December 23KastriotivsTirana100--------
Wednesday January 27SkenderbeuvsBesa100--------
Saturday February 13VllazniavsSkenderbeu1001-------
Thursday February 25SkenderbeuvsTeuta1002-------
Sunday February 28SkenderbeuvsShkumbini100-1------
Saturday March 20SkenderbeuvsDinamo100--------
Saturday March 27GramozivsSkenderbeu100--------
Friday April 02KastriotivsSkenderbeu1001-------
Sunday April 11SkenderbeuvsFlamurtari100--------
Saturday April 17VllazniavsSkenderbeu100--------
Sunday April 25TeutavsSkenderbeu100--------
Friday April 30SkenderbeuvsShkumbini100--------
Friday May 14LacivsSkenderbeu100--------
Wednesday May 19SkenderbeuvsTirana100--------
Games total270141------


Personal statistics


CompetitionTeamPlayedStartrosterinoutGolKarton i kuqKarton i verdheKarton i verdhe-kuqAutogolPenalltiDemtimPenallti e humbur
Kategoria 1 2014-15Kastrioti------------
Kategoria 1 2013-14Elbasani------------
Kategoria Superiore 2012-13Tomori------------
Kategoria Superiore 2011-12Tomori8622--31-1--
Kategoria Superiore 2010-11Bylis11----------
Kategoria 1 2010-11Tomori22-2-1------
Kategoria Superiore 2009-10Skenderbeu88--41------
Kategoria Superiore 2009-10Kastrioti1616-31-4-----
Career Total3533275271-1--

Playing career


CompetitionSeasonTeamFunction / Position
Kategoria 1 2014-152014-15KastriotiMesfushor
Kategoria 1 2013-142013-14ElbasaniMesfushor
Kategoria Superiore 2012-132012-13TomoriMesfushor
Kategoria Superiore 2011-122011-12TomoriMesfushor
Kategoria Superiore 2010-112010-11BylisMesfushor
Kategoria 1 2010-112010-11TomoriMesfushor
Kategoria Superiore 2009-102009-10SkenderbeuMesfushor
Kategoria Superiore 2009-102009-10KastriotiMbrojtes