HOT NEWS
Mungon ambulanca ne Shkoder,ndeshja fillon me vone... » Vazhdojne situatat qesharake ne Superligen shqipta...
Nderpritet ndeshja ne Kukes » Rreth minutes 60 ne pjesen e tribunes perballe ku ...
Lajmet e fundit para Flamurtari-Vllaznia » Lajmet e fundit qe vijne nga Vlora jane pozitive p...
Skenderbeu kampion, Terbuni dhe Bylis bien nga kat... » Ekipi i Skenderbeut te Korçes eshte shpallur kampi...
Partizani fiton ne Korçe dhe rihap kampionatin » Ekipi i Partizanit ka arritur te fitoje ne minutat...
Ndodhe edhe kjo ne Superiore » Ne ndeshje e sotme midis Terbunit dhe Bylis qe do ...
Kapllanaj:Federata po tallet me ne » Nuk ka te sosur polemika per qeshtjen Albi  A...
Stavri Nica dorehiqet » Pas barazimit ne Puke kunder Terbunit,trajneri i k...
Vangjeli ne perfundim te ndeshjes » Ishte nje gol vendimtar ne minutat e fundit.Mbajme...
Sabien Lilaj:Kundershtari po luan ashper » Ne perfundim te pjeses se pare mesfushori i korçar...
E mërkurë, 28 Shtator 2022
  • Superliga
  • Kategoria 1
  • Kosova
Lajme nga Raiffeisen Superliga e Kosoves
Raiffeisen Superliga/ Prishtina festoi titullin e kampionit, Llamkos Kosova në barazh
nga AlbaniaSoccer    E diel, 02 Qershor 2013 23:09    pdfShtypEmail
raiffasen_superliga_KosovesSkuadra e Prishtinës e ka festuar titullin e dytë radhazi në Raiffeisen Superligë. Në ndeshjen e fundit të këtij kampionati, bardhekaltrit kanë shënuar fitore në duel me Trepçën’89...
Lexo ma...
 
Raiffeisen Superliga/ Ekipet mysafire fitojnë
nga AlbaniaSoccer    E diel, 26 Maj 2013 21:20    pdfShtypEmail
raiffasen_superliga_KosovesSot janë zhvilluar katër ndeshje të javës së 32-të në Raiffeisen Superligë. Në të gjitha këto sfida fitoreve iu gëzuan skuadrat që ishin në cilësi të mysafirit. Tri skuadrat që po...
Lexo ma...
 
Raiffeisen Superliga/ Prishtina me hapa të sigurt drejt titullit
nga AlbaniaSoccer    E diel, 12 Maj 2013 22:40    pdfShtypEmail
raiffasen_superliga_KosovesSot janë zhvilluar tri ndeshje në kuadër të javës së 29-të në Raiffeisen Superligë. Prishtina është shumë afër ta sigurojë titullin e ri të kampionit, pasi tashmë kryeson me 10...
Lexo ma...
 
Trepça fitoi në shtëpi, Llamkosi mori një pikë në Pejë, Drenica-Vëllaznimi u ndërpre
nga AlbaniaSoccer    E shtunë, 11 Maj 2013 23:39    pdfShtypEmail
raiffasen_superliga_KosovesDje janë zhvilluar tri ndeshje në kuadër të javës së 29-të në Raiffeisen Superligë. Trepça ka shënuar fitore para tifozëve të vet në duel me Dritën, me rezultat 3:1. Mitrovicasit...
Lexo ma...
 
Raiffeisen Superliga/ Fitore e rëndësishme e Llamkos Kosovës në duel me Drenicën
nga AlbaniaSoccer    E hënë, 06 Maj 2013 15:50    pdfShtypEmail
vellaznimiDje janë zhvilluar tri ndeshjet e fundit të javës së 28-të në Raiffeisen Superligë. Skuadra e Llamkos Kosovës ka shënuar fitore para tifozëve të vet në duel me Drenicën, me rezultat...
Lexo ma...
 


JPAGE_CURRENT_OF_TOTAL