HOT NEWS
Mungon ambulanca ne Shkoder,ndeshja fillon me vone... » Vazhdojne situatat qesharake ne Superligen shqipta...
Nderpritet ndeshja ne Kukes » Rreth minutes 60 ne pjesen e tribunes perballe ku ...
Lajmet e fundit para Flamurtari-Vllaznia » Lajmet e fundit qe vijne nga Vlora jane pozitive p...
Skenderbeu kampion, Terbuni dhe Bylis bien nga kat... » Ekipi i Skenderbeut te Korçes eshte shpallur kampi...
Partizani fiton ne Korçe dhe rihap kampionatin » Ekipi i Partizanit ka arritur te fitoje ne minutat...
Ndodhe edhe kjo ne Superiore » Ne ndeshje e sotme midis Terbunit dhe Bylis qe do ...
Kapllanaj:Federata po tallet me ne » Nuk ka te sosur polemika per qeshtjen Albi  A...
Stavri Nica dorehiqet » Pas barazimit ne Puke kunder Terbunit,trajneri i k...
Vangjeli ne perfundim te ndeshjes » Ishte nje gol vendimtar ne minutat e fundit.Mbajme...
Sabien Lilaj:Kundershtari po luan ashper » Ne perfundim te pjeses se pare mesfushori i korçar...
E martë, 23 Korrik 2024
  • Superliga
  • Kategoria 1
  • Kosova
Lajme nga Raiffeisen Superliga e Kosoves
Raiffeisen Superliga/ Trepça e Drenica e mbyllin vjeshtën me fitore
nga AlbaniaSoccer    E diel, 18 Nentor 2012 08:27    pdfShtypEmail
drenica-vellaznimiTrepça dhe Drenica e kanë mbyllur stinorin vjeshtor në Raiffeisen Superligë me fitore. Skuadra mitrovicase ka shënuar fitore si mysafire në kryeqytet, në kuadër të javës së 17-të, duke...
Lexo ma...
 
Raiffeisen Superliga/ Sfida Llamkos Kosova-Trepça'89 u mbyll pa fitues
nga AlbaniaSoccer    E enjte, 15 Nentor 2012 01:00    pdfShtypEmail
raiffasen_superliga_KosovesNdeshja e fundit e javës së 16-të në Raiffeisen Superligë ndërmjet Llamkos Kosovës dhe Trepçës’89, e zhvilluar, të enjten, në stadiumin “Ferki Aliu” në Vushtrri në praninë e...
Lexo ma...
 
Raiffeisen Superliga/ Prishtina mund Driten
nga AlbaniaSoccer    E mërkurë, 14 Nentor 2012 01:00    pdfShtypEmail
raiffasen_superliga_KosovesFutbollistët e Prishtinës kanë shënuar fitore në derbin e javës së 16-të në Raiffeisen Superligë, pasi e kanë mposhtur Dritën, në kryeqytet, me rezultat 2:1. Golat për prishtinasit i...
Lexo ma...
 
Raiffeisen Superliga/ Llamkos Kosova e befasoi Dritën në Gjilan
nga AlbaniaSoccer    E diel, 11 Nentor 2012 17:32    pdfShtypEmail
raiffasen_superliga_KosovesSot janë zhvilluar katër ndeshje të javës së XV në Raiffeisen Superligën e Kosovës në futboll.

Befasinë e kësaj jave e përgatiti skuadra e Llamkos Kosovës, e cila arriti ta mposhtë...
Lexo ma...
 
Raiffeisen Superliga/ Drenica-Prishtina e Hysi-Trepça u mbyllën pa gola
nga AlbaniaSoccer    E shtunë, 10 Nentor 2012 20:46    pdfShtypEmail
prishtina_liriaSot janë zhvilluar dy ndeshjet e para të javës së XV në Raiffeisen Superligën e Kosovës në futboll dhe të dyja kanë përfunduar pa gola.

Skuadra e Drenicës e ka mbyllur 0:0 sfidën me...
Lexo ma...
 


JPAGE_CURRENT_OF_TOTAL