HOT NEWS
Mungon ambulanca ne Shkoder,ndeshja fillon me vone... » Vazhdojne situatat qesharake ne Superligen shqipta...
Nderpritet ndeshja ne Kukes » Rreth minutes 60 ne pjesen e tribunes perballe ku ...
Lajmet e fundit para Flamurtari-Vllaznia » Lajmet e fundit qe vijne nga Vlora jane pozitive p...
Skenderbeu kampion, Terbuni dhe Bylis bien nga kat... » Ekipi i Skenderbeut te Korçes eshte shpallur kampi...
Partizani fiton ne Korçe dhe rihap kampionatin » Ekipi i Partizanit ka arritur te fitoje ne minutat...
Ndodhe edhe kjo ne Superiore » Ne ndeshje e sotme midis Terbunit dhe Bylis qe do ...
Kapllanaj:Federata po tallet me ne » Nuk ka te sosur polemika per qeshtjen Albi  A...
Stavri Nica dorehiqet » Pas barazimit ne Puke kunder Terbunit,trajneri i k...
Vangjeli ne perfundim te ndeshjes » Ishte nje gol vendimtar ne minutat e fundit.Mbajme...
Sabien Lilaj:Kundershtari po luan ashper » Ne perfundim te pjeses se pare mesfushori i korçar...
E mërkurë, 24 Korrik 2024
  • Superliga
  • Kategoria 1
  • Kosova

Kategoria Superiore 2014-15

Player Information - Arsid KRUJA  Absence

Personal data

Picture of Arsid KRUJA
Nationality:Republika e Shqiperise Republika e Shqiperise
Name:Arsid KRUJA
Birthday (Age):08. Qershor 1993 (31)
Player Position:Sulmues

Status

  Away
Absence:E premte, 30. Janar 2015 - 20. Java
Absence until:
Reason of absence:Trasferuar ne Arabi

Games history


GamesStartrosterinoutGolKarton i kuqKarton i verdheKarton i verdhe-kuqAutogolPenalltiDemtimPenallti e humbur
Sunday, 24/08/2014VllazniavsKukësi100--------
Sunday, 31/08/2014TeutavsVllaznia1011-------
Thursday, 11/09/2014VllazniavsTirana100--------
Sunday, 14/09/2014FlamurtarivsVllaznia101--------
Saturday, 20/09/2014VllazniavsApolonia101--------
Saturday, 27/09/2014VllazniavsElbasani101--------
Sunday, 05/10/2014LacivsVllaznia100--------
Sunday, 19/10/2014VllazniavsPartizani100--------
Saturday, 25/10/2014SkenderbeuvsVllaznia100--------
Wednesday, 29/10/2014KukësivsVllaznia010--------
Sunday, 02/11/2014VllazniavsTeuta010--1-----
Saturday, 08/11/2014TiranavsVllaznia100--------
Saturday, 22/11/2014VllazniavsFlamurtari101--------
Saturday, 29/11/2014ApoloniavsVllaznia100--------
Sunday, 07/12/2014ElbasanivsVllaznia101--------
Saturday, 13/12/2014VllazniavsLaci101--------
Wednesday, 17/12/2014PartizanivsVllaznia010--------
Games total14371-1-----


Personal statistics


CompetitionTeamPlayedStartrosterinoutGolKarton i kuqKarton i verdheKarton i verdhe-kuqAutogolPenalltiDemtimPenallti e humbur
Kategoria Superiore 2020-21Vllaznia------------
Kategoria Superiore 2019-20Teuta------------
Kategoria Superiore 2019-20Vllaznia------------
Kategoria Superiore 2018-19Teuta------------
Kategoria Superiore 2017-18Teuta1-1---------
Kategoria Superiore 2017-18Vllaznia3121--1-----
Kategoria Superiore 2016-17Vllaznia3211--1-----
Kategoria Superiore 2015-16Laci65121-3-----
Kategoria Superiore 2014-15Flamurtari75221-------
Kategoria Superiore 2014-15Vllaznia98141-1-----
Kupa e Shqiperise 2014-15Flamurtari------------
Kategoria Superiore 2013-14Vllaznia1510537-2-----
Kupa e Shqiperise 2013-14Vllaznia11----------
Kategoria Superiore 2012-13Vllaznia22----------
Kategoria Superiore 2011-12Vllaznia1-1-1-------
Career Total4834141311-8-----

Playing career


CompetitionSeasonTeamFunction / Position
Kategoria Superiore 2020-212020-21VllazniaSulmues
Kategoria Superiore 2019-202019-20TeutaMesfushor
Kategoria Superiore 2019-202019-20VllazniaSulmues
Kategoria Superiore 2018-192018-19TeutaMesfushor
Kategoria Superiore 2017-182017-18TeutaMesfushor
Kategoria Superiore 2017-182017-18VllazniaMesfushor
Kategoria Superiore 2016-172016-17VllazniaMesfushor
Kategoria Superiore 2015-162015-16LaciSulmues
Kategoria Superiore 2014-152014-15FlamurtariSulmues
Kategoria Superiore 2014-152014-15VllazniaSulmues
Kupa e Shqiperise 2014-152014-15FlamurtariSulmues
Kategoria Superiore 2013-142013-14VllazniaSulmues
Kupa e Shqiperise 2013-142013-14VllazniaMesfushor
Kategoria Superiore 2012-132012-13VllazniaMesfushor
Kategoria Superiore 2011-122011-12VllazniaSulmues