HOT NEWS
Mungon ambulanca ne Shkoder,ndeshja fillon me vone... » Vazhdojne situatat qesharake ne Superligen shqipta...
Nderpritet ndeshja ne Kukes » Rreth minutes 60 ne pjesen e tribunes perballe ku ...
Lajmet e fundit para Flamurtari-Vllaznia » Lajmet e fundit qe vijne nga Vlora jane pozitive p...
Skenderbeu kampion, Terbuni dhe Bylis bien nga kat... » Ekipi i Skenderbeut te Korçes eshte shpallur kampi...
Partizani fiton ne Korçe dhe rihap kampionatin » Ekipi i Partizanit ka arritur te fitoje ne minutat...
Ndodhe edhe kjo ne Superiore » Ne ndeshje e sotme midis Terbunit dhe Bylis qe do ...
Kapllanaj:Federata po tallet me ne » Nuk ka te sosur polemika per qeshtjen Albi  A...
Stavri Nica dorehiqet » Pas barazimit ne Puke kunder Terbunit,trajneri i k...
Vangjeli ne perfundim te ndeshjes » Ishte nje gol vendimtar ne minutat e fundit.Mbajme...
Sabien Lilaj:Kundershtari po luan ashper » Ne perfundim te pjeses se pare mesfushori i korçar...
E premte, 21 Qershor 2024
  • Superliga
  • Kategoria 1
  • Kosova

Kategoria Superiore 2010-11

Player Information - Ilir NALLBANI

Personal data

Picture of Ilir NALLBANI
Nationality:Republika e Kosoves Republika e Kosoves
Name:Ilir NALLBANI
Birthday (Age):11. Korrik 1982 (41)
Player Position:Mesfushor

Games history


GamesStartrosterinoutGolKarton i kuqKarton i verdheKarton i verdhe-kuqAutogolPenalltiDemtimPenallti e humbur
Friday October 15VllazniavsTeuta010--------
Saturday October 23ShkumbinivsVllaznia100--1-----
Saturday October 30VllazniavsFlamurtari010--------
Sunday November 07VllazniavsElbasani1001-1-----
Sunday November 14TiranavsVllaznia100--------
Sunday November 28VllazniavsKastrioti100--------
Saturday December 11LacivsVllaznia100--------
Sunday December 19VllazniavsSkenderbeu1001-------
Thursday December 23DinamovsVllaznia100--------
Saturday January 22VllazniavsBesa100--------
Sunday January 30TeutavsVllaznia100--------
Saturday February 05VllazniavsShkumbini101--------
Sunday February 13FlamurtarivsVllaznia010--------
Sunday February 20ElbasanivsVllaznia010--------
Saturday February 26VllazniavsTirana100--------
Sunday March 06VllazniavsBesa100--------
Saturday March 12TeutavsVllaznia101--------
Sunday March 20VllazniavsKastrioti101--------
Friday April 01ShkumbinivsVllaznia101--------
Monday April 11VllazniavsDinamo100--------
Saturday April 16LacivsVllaznia100--1-----
Monday April 25VllazniavsElbasani1001-------
Saturday April 30SkenderbeuvsVllaznia101--------
Games total19453-3-----


Personal statistics


CompetitionTeamPlayedStartrosterinoutGolKarton i kuqKarton i verdheKarton i verdhe-kuqAutogolPenalltiDemtimPenallti e humbur
Raiffeisen Superliga Kosove 2013-14BESA11--1-1-----
Kategoria Superiore 2012-13Vllaznia8533--4-----
Raiffeisen Superliga Kosove 2012-13TREPCA 89------------
Raiffeisen Superliga Kosove 2011-12TREPCA 8911----------
Kategoria Superiore 2010-11Vllaznia1210223-3-----
Kategoria Superiore 2009-10Vllaznia1616-12-3-----
Kupa e Shqiperise 2009-10Vllaznia11----1-----
Career Total3934566-12-----

Playing career


CompetitionSeasonTeamFunction / Position
Raiffeisen Superliga Kosove 2013-142013-14BESAMesfushor
Kategoria Superiore 2012-132012-13VllazniaMesfushor
Raiffeisen Superliga Kosove 2012-132012-13TREPCA 89Mesfushor
Raiffeisen Superliga Kosove 2011-122011-12TREPCA 89Mesfushor
Kategoria Superiore 2010-112010-11VllazniaMesfushor
Kategoria Superiore 2009-102009-10VllazniaMesfushor
Kupa e Shqiperise 2009-102009-10VllazniaMesfushor