HOT NEWS
Mungon ambulanca ne Shkoder,ndeshja fillon me vone... » Vazhdojne situatat qesharake ne Superligen shqipta...
Nderpritet ndeshja ne Kukes » Rreth minutes 60 ne pjesen e tribunes perballe ku ...
Lajmet e fundit para Flamurtari-Vllaznia » Lajmet e fundit qe vijne nga Vlora jane pozitive p...
Skenderbeu kampion, Terbuni dhe Bylis bien nga kat... » Ekipi i Skenderbeut te Korçes eshte shpallur kampi...
Partizani fiton ne Korçe dhe rihap kampionatin » Ekipi i Partizanit ka arritur te fitoje ne minutat...
Ndodhe edhe kjo ne Superiore » Ne ndeshje e sotme midis Terbunit dhe Bylis qe do ...
Kapllanaj:Federata po tallet me ne » Nuk ka te sosur polemika per qeshtjen Albi  A...
Stavri Nica dorehiqet » Pas barazimit ne Puke kunder Terbunit,trajneri i k...
Vangjeli ne perfundim te ndeshjes » Ishte nje gol vendimtar ne minutat e fundit.Mbajme...
Sabien Lilaj:Kundershtari po luan ashper » Ne perfundim te pjeses se pare mesfushori i korçar...
E hënë, 25 Janar 2021
  • Superliga
  • Kategoria 1
  • Kosova

Kategoria 1 2016-17
KlasifikimiGrupi A
Pozicioni EkipiPl W D L +/- Pts
1same(1)Kamza1715111946
2same(2)Beselidhja1710611336
3same(3)Erzeni1711151634
4same(4)Burreli17746225
5same(5)Shenkolli17728-623
6up(7)Kastrioti17476319
7down(6)Besa17539-718
8up(9)Mamurras17359-1214
9down(8)Iliria17359-1214
10same(10)Terbuni171412-167

Grupi B
Pozicioni EkipiPl W D L +/- Pts
1same(1)Lushnja1712502041
2same(2)Bylis1710521235
3same(3)Pogradeci17755426
4up(5)Tomori17656023
5down(4)Apolonia17647122
6same(6)Shkumbini177010-821
7same(7)Dinamo17467018
8same(8)Turbina17539-518
9same(9)Sopoti17296-1015
10same(10)Elbasani173410-1413


Play-Off Play-Out