HOT NEWS
Mungon ambulanca ne Shkoder,ndeshja fillon me vone... » Vazhdojne situatat qesharake ne Superligen shqipta...
Nderpritet ndeshja ne Kukes » Rreth minutes 60 ne pjesen e tribunes perballe ku ...
Lajmet e fundit para Flamurtari-Vllaznia » Lajmet e fundit qe vijne nga Vlora jane pozitive p...
Skenderbeu kampion, Terbuni dhe Bylis bien nga kat... » Ekipi i Skenderbeut te Korçes eshte shpallur kampi...
Partizani fiton ne Korçe dhe rihap kampionatin » Ekipi i Partizanit ka arritur te fitoje ne minutat...
Ndodhe edhe kjo ne Superiore » Ne ndeshje e sotme midis Terbunit dhe Bylis qe do ...
Kapllanaj:Federata po tallet me ne » Nuk ka te sosur polemika per qeshtjen Albi  A...
Stavri Nica dorehiqet » Pas barazimit ne Puke kunder Terbunit,trajneri i k...
Vangjeli ne perfundim te ndeshjes » Ishte nje gol vendimtar ne minutat e fundit.Mbajme...
Sabien Lilaj:Kundershtari po luan ashper » Ne perfundim te pjeses se pare mesfushori i korçar...
E hënë, 25 Janar 2021
  • Superliga
  • Kategoria 1
  • Kosova

Kategoria 1 2016-17
KlasifikimiGrupi A
Pozicioni EkipiPl W D L +/- Pts
1same(1)Kamza1514011842
2same(2)Beselidhja159511232
3same(3)Erzeni159151328
4same(4)Burreli15744525
5same(5)Shenkolli15627-420
6same(6)Besa15528-517
7same(7)Kastrioti15276-213
8same(8)Mamurras15348-1113
9same(9)Iliria15258-1211
10same(10)Terbuni151410-147

Grupi B
Pozicioni EkipiPl W D L +/- Pts
1same(1)Lushnja1510501435
2same(2)Bylis15852729
3up(5)Tomori15645222
4down(3)Shkumbini15708-521
5up(6)Pogradeci15555220
6down(4)Apolonia15546119
7same(7)Dinamo15456117
8same(8)Sopoti15294-315
9up(10)Elbasani15348-1113
10down(9)Turbina15339-812


Play-Off Play-Out