HOT NEWS
Mungon ambulanca ne Shkoder,ndeshja fillon me vone... » Vazhdojne situatat qesharake ne Superligen shqipta...
Nderpritet ndeshja ne Kukes » Rreth minutes 60 ne pjesen e tribunes perballe ku ...
Lajmet e fundit para Flamurtari-Vllaznia » Lajmet e fundit qe vijne nga Vlora jane pozitive p...
Skenderbeu kampion, Terbuni dhe Bylis bien nga kat... » Ekipi i Skenderbeut te Korçes eshte shpallur kampi...
Partizani fiton ne Korçe dhe rihap kampionatin » Ekipi i Partizanit ka arritur te fitoje ne minutat...
Ndodhe edhe kjo ne Superiore » Ne ndeshje e sotme midis Terbunit dhe Bylis qe do ...
Kapllanaj:Federata po tallet me ne » Nuk ka te sosur polemika per qeshtjen Albi  A...
Stavri Nica dorehiqet » Pas barazimit ne Puke kunder Terbunit,trajneri i k...
Vangjeli ne perfundim te ndeshjes » Ishte nje gol vendimtar ne minutat e fundit.Mbajme...
Sabien Lilaj:Kundershtari po luan ashper » Ne perfundim te pjeses se pare mesfushori i korçar...
E martë, 05 Mars 2024
  • Superliga
  • Kategoria 1
  • Kosova

Kategoria Superiore 2014-15
Match Schedule for PartizaniIcal export

MDDateTimeHome Team   Away TeamResult 
124.08.201418:00 hLaci - Partizani1-1draw.png
230.08.201420:00 hApolonia - Partizani1-0thumbs_down.png
311.09.201420:00 hPartizani - Skenderbeu1-0thumbs_up.png
414.09.201414:00 hKukësi - Partizani0-1thumbs_up.png
519.09.201420:00 hPartizani - Teuta2-0thumbs_up.png
626.09.201421:00 hTirana - Partizani0-0draw.png
704.10.201418:00 hPartizani - Flamurtari0-0draw.png
819.10.201414:00 hVllaznia - Partizani0-1thumbs_up.png
926.10.201418:00 hPartizani - Elbasani1-0thumbs_up.png
1029.10.201418:00 hPartizani - Laci2-0thumbs_up.png
1102.11.201417:00 hPartizani - Apolonia1-0thumbs_up.png
1208.11.201418:00 hSkenderbeu - Partizani3-0thumbs_down.png
1323.11.201418:00 hPartizani - Kukësi2-0thumbs_up.png
1430.11.201418:00 hTeuta - Partizani0-1thumbs_up.png
1508.12.201419:00 hPartizani - Tirana2-0thumbs_up.png
1613.12.201417:00 hFlamurtari - Partizani1-0thumbs_down.png
1717.12.201417:00 hPartizani - Vllaznia0-1thumbs_down.png
1820.12.201417:00 hElbasani - Partizani0-1thumbs_up.png
1925.01.201515:00 hLaci - Partizani1-1draw.png
2031.01.201518:00 hApolonia - Partizani0-2thumbs_up.png
2109.02.201519:00 hPartizani - Skenderbeu0-0draw.png
2214.02.201515:00 hKukësi - Partizani3-0thumbs_down.png
2322.02.201515:00 hPartizani - Teuta2-1thumbs_up.png
2413.03.201520:03 hTirana - Partizani1-2thumbs_up.png
2504.03.201515:00 hPartizani - Flamurtari2-1thumbs_up.png
2608.03.201518:00 hVllaznia - Partizani1-0thumbs_down.png
2716.03.201519:00 hPartizani - Elbasani4-1thumbs_up.png
2822.03.201518:00 hPartizani - Laci1-0thumbs_up.png
2904.04.201518:00 hPartizani - Apolonia1-0thumbs_up.png
3013.04.201519:00 hSkenderbeu - Partizani5-2thumbs_down.png
3118.04.201518:00 hPartizani - Kukësi1-1draw.png
3225.04.201518:00 hTeuta - Partizani0-1thumbs_up.png
3304.05.201521:45 hPartizani - Tirana2-2draw.png
3409.05.201517:00 hFlamurtari - Partizani0-1thumbs_up.png
3517.05.201518:00 hPartizani - Vllaznia1-0thumbs_up.png
3622.05.201518:00 hElbasani - Partizani1-4thumbs_up.png

Lajmet e Fundit

    Lajmet me te lexuara

      Komentet e fundit