HOT NEWS
Mungon ambulanca ne Shkoder,ndeshja fillon me vone... » Vazhdojne situatat qesharake ne Superligen shqipta...
Nderpritet ndeshja ne Kukes » Rreth minutes 60 ne pjesen e tribunes perballe ku ...
Lajmet e fundit para Flamurtari-Vllaznia » Lajmet e fundit qe vijne nga Vlora jane pozitive p...
Skenderbeu kampion, Terbuni dhe Bylis bien nga kat... » Ekipi i Skenderbeut te Korçes eshte shpallur kampi...
Partizani fiton ne Korçe dhe rihap kampionatin » Ekipi i Partizanit ka arritur te fitoje ne minutat...
Ndodhe edhe kjo ne Superiore » Ne ndeshje e sotme midis Terbunit dhe Bylis qe do ...
Kapllanaj:Federata po tallet me ne » Nuk ka te sosur polemika per qeshtjen Albi  A...
Stavri Nica dorehiqet » Pas barazimit ne Puke kunder Terbunit,trajneri i k...
Vangjeli ne perfundim te ndeshjes » Ishte nje gol vendimtar ne minutat e fundit.Mbajme...
Sabien Lilaj:Kundershtari po luan ashper » Ne perfundim te pjeses se pare mesfushori i korçar...
E hënë, 04 Mars 2024
  • Superliga
  • Kategoria 1
  • Kosova

Kategoria Superiore 2015-16
Match Schedule for PartizaniIcal export

MDDateTimeHome Team   Away TeamResult 
121.08.201520:00 hPartizani - Laci1-1draw.png
228.08.201520:00 hPartizani - Flamurtari2-1thumbs_up.png
313.09.201516:00 hVllaznia - Partizani1-2thumbs_up.png
419.09.201519:00 hPartizani - Kukësi2-0thumbs_up.png
526.09.201513:00 hTerbuni - Partizani1-2thumbs_up.png
603.10.201520:45 hPartizani - Tirana1-0thumbs_up.png
717.10.201514:00 hBylis - Partizani1-2thumbs_up.png
825.10.201519:00 hPartizani - Skenderbeu2-1thumbs_up.png
901.11.201517:00 hTeuta - Partizani0-1thumbs_up.png
1008.11.201513:00 hLaci - Partizani2-3thumbs_up.png
1118.11.201517:00 hFlamurtari - Partizani0-0draw.png
1223.11.201517:00 hPartizani - Vllaznia1-0thumbs_up.png
1328.11.201513:00 hKukësi - Partizani0-1thumbs_up.png
1402.12.201517:00 hPartizani - Terbuni4-0thumbs_up.png
1507.12.201514:00 hTirana - Partizani0-0draw.png
1612.12.201517:00 hPartizani - Bylis1-1draw.png
1719.12.201516:00 hSkenderbeu - Partizani1-0thumbs_down.png
1823.12.201517:00 hPartizani - Teuta0-1thumbs_down.png
1930.01.201617:00 hPartizani - Laci2-0thumbs_up.png
2006.02.201617:00 hPartizani - Flamurtari1-1draw.png
2113.02.201613:00 hVllaznia - Partizani1-1draw.png
2222.02.201618:00 hPartizani - Kukësi1-0thumbs_up.png
2327.02.201613:30 hTerbuni - Partizani0-0draw.png
2404.03.201618:00 hPartizani - Tirana2-0thumbs_up.png
2509.03.201614:00 hBylis - Partizani0-2thumbs_up.png
2614.03.201619:00 hPartizani - Skenderbeu1-1draw.png
2720.03.201617:02 hTeuta - Partizani0-2thumbs_up.png
2802.04.201616:00 hLaci - Partizani0-0draw.png
2910.04.201619:00 hFlamurtari - Partizani1-1draw.png
3017.04.201619:00 hPartizani - Vllaznia3-0thumbs_up.png
3125.04.201616:00 hKukësi - Partizani0-1thumbs_up.png
3230.04.201619:00 hPartizani - Terbuni4-0thumbs_up.png
3304.05.201618:30 hTirana - Partizani2-2draw.png
3408.05.201619:07 hPartizani - Bylis1-2thumbs_down.png
3513.05.201619:00 hSkenderbeu - Partizani0-1thumbs_up.png
3618.05.201617:00 hPartizani - Teuta1-2thumbs_down.png

Lajmet e Fundit

    Lajmet me te lexuara

      Komentet e fundit