HOT NEWS
Mungon ambulanca ne Shkoder,ndeshja fillon me vone... » Vazhdojne situatat qesharake ne Superligen shqipta...
Nderpritet ndeshja ne Kukes » Rreth minutes 60 ne pjesen e tribunes perballe ku ...
Lajmet e fundit para Flamurtari-Vllaznia » Lajmet e fundit qe vijne nga Vlora jane pozitive p...
Skenderbeu kampion, Terbuni dhe Bylis bien nga kat... » Ekipi i Skenderbeut te Korçes eshte shpallur kampi...
Partizani fiton ne Korçe dhe rihap kampionatin » Ekipi i Partizanit ka arritur te fitoje ne minutat...
Ndodhe edhe kjo ne Superiore » Ne ndeshje e sotme midis Terbunit dhe Bylis qe do ...
Kapllanaj:Federata po tallet me ne » Nuk ka te sosur polemika per qeshtjen Albi  A...
Stavri Nica dorehiqet » Pas barazimit ne Puke kunder Terbunit,trajneri i k...
Vangjeli ne perfundim te ndeshjes » Ishte nje gol vendimtar ne minutat e fundit.Mbajme...
Sabien Lilaj:Kundershtari po luan ashper » Ne perfundim te pjeses se pare mesfushori i korçar...
E diel, 10 Dhjetor 2023
  • Superliga
  • Kategoria 1
  • Kosova

Kategoria Superiore 2016-17
Match Schedule for KukësiIcal export

MDDateTimeHome Team   Away TeamResult 
108.09.201621:00 hVllaznia - Kukësi0-0draw.png
212.09.201618:00 hKukësi - Teuta3-0thumbs_up.png
317.09.201619:00 hTirana - Kukësi2-2draw.png
424.09.201616:00 hLaci - Kukësi0-0draw.png
501.10.201616:00 hKukësi - Partizani1-0thumbs_up.png
612.10.201619:00 hFlamurtari - Kukësi1-1draw.png
716.10.201616:00 hKukësi - Korabi2-0thumbs_up.png
822.10.201619:00 hSkenderbeu - Kukësi0-0draw.png
929.10.201616:00 hKukësi - Luftetari1-0thumbs_up.png
1006.11.201616:00 hKukësi - Vllaznia3-1thumbs_up.png
1121.11.201620:00 hTeuta - Kukësi1-2thumbs_up.png
1226.11.201616:00 hKukësi - Tirana0-0draw.png
1330.11.201616:00 hKukësi - Laci2-0thumbs_up.png
1406.12.201619:00 hPartizani - Kukësi0-0draw.png
1510.12.201616:00 hKukësi - Flamurtari1-0thumbs_up.png
1614.12.201616:00 hKorabi - Kukësi1-1draw.png
1718.12.201616:00 hKukësi - Skenderbeu2-0thumbs_up.png
1822.12.201616:00 hLuftetari - Kukësi2-2draw.png
1927.01.201720:00 hVllaznia - Kukësi0-1thumbs_up.png
2005.02.201716:00 hKukësi - Teuta1-0thumbs_up.png
2111.02.201719:00 hTirana - Kukësi1-2thumbs_up.png
2220.02.201716:00 hLaci - Kukësi0-0draw.png
2326.02.201716:00 hKukësi - Partizani0-0draw.png
2405.03.201719:00 hFlamurtari - Kukësi1-1draw.png
2511.03.201716:00 hKukësi - Korabi4-0thumbs_up.png
2617.03.201720:00 hSkenderbeu - Kukësi1-1draw.png
2702.04.201718:00 hKukësi - Luftetari3-2thumbs_up.png
2809.04.201718:00 hKukësi - Vllaznia0-0draw.png
2915.04.201721:00 hTeuta - Kukësi0-2thumbs_up.png
3023.04.201718:00 hKukësi - Tirana4-1thumbs_up.png
3129.04.201718:00 hKukësi - Laci2-1thumbs_up.png
3205.05.201721:00 hPartizani - Kukësi1-1draw.png
3310.05.201718:00 hKukësi - Flamurtari1-0thumbs_up.png
3415.05.201718:00 hKorabi - Kukësi1-3thumbs_up.png
3520.05.201719:30 hKukësi - Skenderbeu2-0thumbs_up.png
3627.05.201719:00 hLuftetari - Kukësi1-0thumbs_down.png