HOT NEWS
Mungon ambulanca ne Shkoder,ndeshja fillon me vone... » Vazhdojne situatat qesharake ne Superligen shqipta...
Nderpritet ndeshja ne Kukes » Rreth minutes 60 ne pjesen e tribunes perballe ku ...
Lajmet e fundit para Flamurtari-Vllaznia » Lajmet e fundit qe vijne nga Vlora jane pozitive p...
Skenderbeu kampion, Terbuni dhe Bylis bien nga kat... » Ekipi i Skenderbeut te Korçes eshte shpallur kampi...
Partizani fiton ne Korçe dhe rihap kampionatin » Ekipi i Partizanit ka arritur te fitoje ne minutat...
Ndodhe edhe kjo ne Superiore » Ne ndeshje e sotme midis Terbunit dhe Bylis qe do ...
Kapllanaj:Federata po tallet me ne » Nuk ka te sosur polemika per qeshtjen Albi  A...
Stavri Nica dorehiqet » Pas barazimit ne Puke kunder Terbunit,trajneri i k...
Vangjeli ne perfundim te ndeshjes » Ishte nje gol vendimtar ne minutat e fundit.Mbajme...
Sabien Lilaj:Kundershtari po luan ashper » Ne perfundim te pjeses se pare mesfushori i korçar...
E enjte, 07 Dhjetor 2023
  • Superliga
  • Kategoria 1
  • Kosova

Kategoria Superiore 2016-17
Match Schedule for LuftetariIcal export

MDDateTimeHome Team   Away TeamResult 
107.09.201621:00 hLuftetari - Partizani0-1thumbs_down.png
211.09.201621:00 hFlamurtari - Luftetari5-0thumbs_down.png
317.09.201616:00 hLuftetari - Korabi1-0thumbs_up.png
424.09.201619:00 hSkenderbeu - Luftetari1-0thumbs_down.png
501.10.201616:00 hLuftetari - Laci1-0thumbs_up.png
612.10.201616:00 hLuftetari - Vllaznia1-1draw.png
717.10.201619:00 hTeuta - Luftetari2-0thumbs_down.png
823.10.201615:00 hLuftetari - Tirana2-1thumbs_up.png
929.10.201616:00 hKukësi - Luftetari1-0thumbs_down.png
1005.11.201616:00 hLuftetari - Partizani1-1draw.png
1120.11.201616:00 hLuftetari - Flamurtari1-1draw.png
1226.11.201616:00 hLuftetari - Korabi1-1draw.png
1330.11.201616:00 hLuftetari - Skenderbeu0-0draw.png
1404.12.201616:00 hLaci - Luftetari2-2draw.png
1510.12.201616:00 hVllaznia - Luftetari2-3thumbs_up.png
1614.12.201616:00 hLuftetari - Teuta1-0thumbs_up.png
1718.12.201616:00 hTirana - Luftetari2-0thumbs_down.png
1822.12.201616:00 hLuftetari - Kukësi2-2draw.png
1928.01.201716:00 hLuftetari - Partizani2-0thumbs_up.png
2006.02.201719:00 hFlamurtari - Luftetari2-1thumbs_down.png
2112.02.201716:00 hLuftetari - Korabi2-0thumbs_up.png
2219.02.201719:00 hSkenderbeu - Luftetari3-0thumbs_down.png
2325.02.201716:00 hLuftetari - Laci1-1draw.png
2404.03.201716:00 hLuftetari - Vllaznia0-0draw.png
2512.03.201719:00 hTeuta - Luftetari0-1thumbs_up.png
2619.03.201716:00 hLuftetari - Tirana2-1thumbs_up.png
2702.04.201718:00 hKukësi - Luftetari3-2thumbs_down.png
2808.04.201721:00 hPartizani - Luftetari2-0thumbs_down.png
2916.04.201718:00 hLuftetari - Flamurtari1-2thumbs_down.png
3022.04.201718:00 hKorabi - Luftetari0-4thumbs_up.png
3130.04.201718:00 hLuftetari - Skenderbeu0-1thumbs_down.png
3206.05.201718:00 hLaci - Luftetari2-1thumbs_down.png
3310.05.201718:00 hVllaznia - Luftetari2-2draw.png
3415.05.201718:00 hLuftetari - Teuta1-1draw.png
3520.05.201719:30 hTirana - Luftetari2-0thumbs_down.png
3627.05.201719:00 hLuftetari - Kukësi1-0thumbs_up.png