HOT NEWS
Mungon ambulanca ne Shkoder,ndeshja fillon me vone... » Vazhdojne situatat qesharake ne Superligen shqipta...
Nderpritet ndeshja ne Kukes » Rreth minutes 60 ne pjesen e tribunes perballe ku ...
Lajmet e fundit para Flamurtari-Vllaznia » Lajmet e fundit qe vijne nga Vlora jane pozitive p...
Skenderbeu kampion, Terbuni dhe Bylis bien nga kat... » Ekipi i Skenderbeut te Korçes eshte shpallur kampi...
Partizani fiton ne Korçe dhe rihap kampionatin » Ekipi i Partizanit ka arritur te fitoje ne minutat...
Ndodhe edhe kjo ne Superiore » Ne ndeshje e sotme midis Terbunit dhe Bylis qe do ...
Kapllanaj:Federata po tallet me ne » Nuk ka te sosur polemika per qeshtjen Albi  A...
Stavri Nica dorehiqet » Pas barazimit ne Puke kunder Terbunit,trajneri i k...
Vangjeli ne perfundim te ndeshjes » Ishte nje gol vendimtar ne minutat e fundit.Mbajme...
Sabien Lilaj:Kundershtari po luan ashper » Ne perfundim te pjeses se pare mesfushori i korçar...
E hënë, 04 Mars 2024
  • Superliga
  • Kategoria 1
  • Kosova

Kategoria Superiore 2016-17
Match Schedule for TeutaIcal export

MDDateTimeHome Team   Away TeamResult 
107.09.201621:00 hTeuta - Tirana0-0draw.png
212.09.201618:00 hKukësi - Teuta3-0thumbs_down.png
318.09.201618:00 hTeuta - Partizani0-2thumbs_down.png
424.09.201619:00 hFlamurtari - Teuta0-0draw.png
502.10.201619:00 hTeuta - Korabi2-3thumbs_down.png
612.10.201619:00 hSkenderbeu - Teuta1-0thumbs_down.png
717.10.201619:00 hTeuta - Luftetari2-0thumbs_up.png
823.10.201615:00 hVllaznia - Teuta1-0thumbs_down.png
930.10.201616:00 hTeuta - Laci3-0thumbs_up.png
1006.11.201619:00 hTirana - Teuta3-1thumbs_down.png
1121.11.201620:00 hTeuta - Kukësi1-2thumbs_down.png
1226.11.201619:00 hPartizani - Teuta1-0thumbs_down.png
1330.11.201619:00 hTeuta - Flamurtari1-2thumbs_down.png
1404.12.201616:00 hKorabi - Teuta0-1thumbs_up.png
1509.12.201620:00 hTeuta - Skenderbeu0-0draw.png
1614.12.201616:00 hLuftetari - Teuta1-0thumbs_down.png
1718.12.201616:00 hTeuta - Vllaznia0-0draw.png
1822.12.201616:00 hLaci - Teuta0-2thumbs_up.png
1928.01.201719:00 hTeuta - Tirana1-0thumbs_up.png
2005.02.201716:00 hKukësi - Teuta1-0thumbs_down.png
2110.02.201720:00 hTeuta - Partizani0-0draw.png
2219.02.201719:00 hFlamurtari - Teuta0-1thumbs_up.png
2325.02.201716:00 hTeuta - Korabi1-0thumbs_up.png
2404.03.201719:00 hSkenderbeu - Teuta1-1draw.png
2512.03.201719:00 hTeuta - Luftetari0-1thumbs_down.png
2619.03.201719:00 hVllaznia - Teuta0-0draw.png
2701.04.201718:00 hTeuta - Laci2-0thumbs_up.png
2810.04.201721:00 hTirana - Teuta0-0draw.png
2915.04.201721:00 hTeuta - Kukësi0-2thumbs_down.png
3023.04.201721:00 hPartizani - Teuta5-1thumbs_down.png
3130.04.201721:00 hTeuta - Flamurtari0-0draw.png
3206.05.201718:00 hKorabi - Teuta0-4thumbs_up.png
3310.05.201720:30 hTeuta - Skenderbeu0-1thumbs_down.png
3415.05.201718:00 hLuftetari - Teuta1-1draw.png
3520.05.201719:30 hTeuta - Vllaznia1-0thumbs_up.png
3627.05.201719:00 hLaci - Teuta2-1thumbs_down.png

Lajmet e Fundit

    Lajmet me te lexuara

      Komentet e fundit