HOT NEWS
Mungon ambulanca ne Shkoder,ndeshja fillon me vone... » Vazhdojne situatat qesharake ne Superligen shqipta...
Nderpritet ndeshja ne Kukes » Rreth minutes 60 ne pjesen e tribunes perballe ku ...
Lajmet e fundit para Flamurtari-Vllaznia » Lajmet e fundit qe vijne nga Vlora jane pozitive p...
Skenderbeu kampion, Terbuni dhe Bylis bien nga kat... » Ekipi i Skenderbeut te Korçes eshte shpallur kampi...
Partizani fiton ne Korçe dhe rihap kampionatin » Ekipi i Partizanit ka arritur te fitoje ne minutat...
Ndodhe edhe kjo ne Superiore » Ne ndeshje e sotme midis Terbunit dhe Bylis qe do ...
Kapllanaj:Federata po tallet me ne » Nuk ka te sosur polemika per qeshtjen Albi  A...
Stavri Nica dorehiqet » Pas barazimit ne Puke kunder Terbunit,trajneri i k...
Vangjeli ne perfundim te ndeshjes » Ishte nje gol vendimtar ne minutat e fundit.Mbajme...
Sabien Lilaj:Kundershtari po luan ashper » Ne perfundim te pjeses se pare mesfushori i korçar...
E premte, 08 Dhjetor 2023
  • Superliga
  • Kategoria 1
  • Kosova

Kategoria Superiore 2016-17
Match Schedule for TiranaIcal export

MDDateTimeHome Team   Away TeamResult 
107.09.201621:00 hTeuta - Tirana0-0draw.png
211.09.201618:00 hLaci - Tirana0-0draw.png
317.09.201619:00 hTirana - Kukësi2-2draw.png
425.09.201619:00 hPartizani - Tirana0-0draw.png
502.10.201619:00 hTirana - Flamurtari3-0thumbs_up.png
612.10.201619:00 hKorabi - Tirana0-1thumbs_up.png
716.10.201619:00 hTirana - Skenderbeu2-1thumbs_up.png
823.10.201615:00 hLuftetari - Tirana2-1thumbs_down.png
930.10.201616:00 hTirana - Vllaznia0-0draw.png
1006.11.201619:00 hTirana - Teuta3-1thumbs_up.png
1120.11.201619:00 hTirana - Laci1-0thumbs_up.png
1226.11.201616:00 hKukësi - Tirana0-0draw.png
1301.12.201620:00 hTirana - Partizani0-0draw.png
1406.12.201619:00 hFlamurtari - Tirana1-0thumbs_down.png
1510.12.201619:00 hTirana - Korabi1-1draw.png
1614.12.201619:00 hSkenderbeu - Tirana2-0thumbs_down.png
1718.12.201616:00 hTirana - Luftetari2-0thumbs_up.png
1822.12.201616:00 hVllaznia - Tirana0-0draw.png
1928.01.201719:00 hTeuta - Tirana1-0thumbs_down.png
2005.02.201716:00 hLaci - Tirana1-0thumbs_down.png
2111.02.201719:00 hTirana - Kukësi1-2thumbs_down.png
2220.02.201720:00 hPartizani - Tirana2-1thumbs_down.png
2326.02.201719:00 hTirana - Flamurtari0-0draw.png
2404.03.201716:12 hKorabi - Tirana1-1draw.png
2510.03.201720:00 hTirana - Skenderbeu2-2draw.png
2619.03.201716:00 hLuftetari - Tirana2-1thumbs_down.png
2731.03.201721:00 hTirana - Vllaznia1-2thumbs_down.png
2810.04.201721:00 hTirana - Teuta0-0draw.png
2915.04.201721:00 hTirana - Laci0-0draw.png
3023.04.201718:00 hKukësi - Tirana4-1thumbs_down.png
3128.04.201721:00 hTirana - Partizani1-2thumbs_down.png
3206.05.201721:00 hFlamurtari - Tirana2-0thumbs_down.png
3310.05.201718:00 hTirana - Korabi2-0thumbs_up.png
3415.05.201721:00 hSkenderbeu - Tirana1-0thumbs_down.png
3520.05.201719:30 hTirana - Luftetari2-0thumbs_up.png
3627.05.201719:00 hVllaznia - Tirana0-0draw.png