HOT NEWS
Mungon ambulanca ne Shkoder,ndeshja fillon me vone... » Vazhdojne situatat qesharake ne Superligen shqipta...
Nderpritet ndeshja ne Kukes » Rreth minutes 60 ne pjesen e tribunes perballe ku ...
Lajmet e fundit para Flamurtari-Vllaznia » Lajmet e fundit qe vijne nga Vlora jane pozitive p...
Skenderbeu kampion, Terbuni dhe Bylis bien nga kat... » Ekipi i Skenderbeut te Korçes eshte shpallur kampi...
Partizani fiton ne Korçe dhe rihap kampionatin » Ekipi i Partizanit ka arritur te fitoje ne minutat...
Ndodhe edhe kjo ne Superiore » Ne ndeshje e sotme midis Terbunit dhe Bylis qe do ...
Kapllanaj:Federata po tallet me ne » Nuk ka te sosur polemika per qeshtjen Albi  A...
Stavri Nica dorehiqet » Pas barazimit ne Puke kunder Terbunit,trajneri i k...
Vangjeli ne perfundim te ndeshjes » Ishte nje gol vendimtar ne minutat e fundit.Mbajme...
Sabien Lilaj:Kundershtari po luan ashper » Ne perfundim te pjeses se pare mesfushori i korçar...
E hënë, 04 Mars 2024
  • Superliga
  • Kategoria 1
  • Kosova

Kategoria Superiore 2016-17
Match Schedule for SkenderbeuIcal export

MDDateTimeHome Team   Away TeamResult 
107.09.201621:00 hSkenderbeu - Flamurtari2-1thumbs_up.png
211.09.201615:00 hKorabi - Skenderbeu0-2thumbs_up.png
317.09.201619:00 hSkenderbeu - Laci1-0thumbs_up.png
424.09.201619:00 hSkenderbeu - Luftetari1-0thumbs_up.png
501.10.201619:00 hSkenderbeu - Vllaznia3-0thumbs_up.png
612.10.201619:00 hSkenderbeu - Teuta1-0thumbs_up.png
716.10.201619:00 hTirana - Skenderbeu2-1thumbs_down.png
822.10.201619:00 hSkenderbeu - Kukësi0-0draw.png
930.10.201619:00 hPartizani - Skenderbeu0-0draw.png
1005.11.201619:00 hFlamurtari - Skenderbeu2-0thumbs_down.png
1120.11.201616:00 hSkenderbeu - Korabi1-0thumbs_up.png
1226.11.201616:00 hLaci - Skenderbeu0-1thumbs_up.png
1330.11.201616:00 hLuftetari - Skenderbeu0-0draw.png
1404.12.201619:00 hVllaznia - Skenderbeu0-0draw.png
1509.12.201620:00 hTeuta - Skenderbeu0-0draw.png
1614.12.201619:00 hSkenderbeu - Tirana2-0thumbs_up.png
1718.12.201616:00 hKukësi - Skenderbeu2-0thumbs_down.png
1822.12.201619:00 hSkenderbeu - Partizani1-2thumbs_down.png
1928.01.201716:00 hSkenderbeu - Flamurtari1-0thumbs_up.png
2006.02.201716:00 hKorabi - Skenderbeu0-1thumbs_up.png
2111.02.201716:00 hSkenderbeu - Laci1-0thumbs_up.png
2219.02.201719:00 hSkenderbeu - Luftetari3-0thumbs_up.png
2325.02.201719:00 hVllaznia - Skenderbeu0-1thumbs_up.png
2404.03.201719:00 hSkenderbeu - Teuta1-1draw.png
2510.03.201720:00 hTirana - Skenderbeu2-2draw.png
2617.03.201720:00 hSkenderbeu - Kukësi1-1draw.png
2702.04.201721:00 hPartizani - Skenderbeu1-0thumbs_down.png
2810.04.201721:00 hFlamurtari - Skenderbeu0-1thumbs_up.png
2915.04.201718:00 hSkenderbeu - Korabi3-0thumbs_up.png
3023.04.201718:00 hLaci - Skenderbeu1-5thumbs_up.png
3130.04.201718:00 hLuftetari - Skenderbeu0-1thumbs_up.png
3206.05.201721:00 hSkenderbeu - Vllaznia4-3thumbs_up.png
3310.05.201720:30 hTeuta - Skenderbeu0-1thumbs_up.png
3415.05.201721:00 hSkenderbeu - Tirana1-0thumbs_up.png
3520.05.201719:30 hKukësi - Skenderbeu2-0thumbs_down.png
3627.05.201719:00 hSkenderbeu - Partizani2-2draw.png

Lajmet e Fundit

    Lajmet me te lexuara

      Komentet e fundit