HOT NEWS
Mungon ambulanca ne Shkoder,ndeshja fillon me vone... » Vazhdojne situatat qesharake ne Superligen shqipta...
Nderpritet ndeshja ne Kukes » Rreth minutes 60 ne pjesen e tribunes perballe ku ...
Lajmet e fundit para Flamurtari-Vllaznia » Lajmet e fundit qe vijne nga Vlora jane pozitive p...
Skenderbeu kampion, Terbuni dhe Bylis bien nga kat... » Ekipi i Skenderbeut te Korçes eshte shpallur kampi...
Partizani fiton ne Korçe dhe rihap kampionatin » Ekipi i Partizanit ka arritur te fitoje ne minutat...
Ndodhe edhe kjo ne Superiore » Ne ndeshje e sotme midis Terbunit dhe Bylis qe do ...
Kapllanaj:Federata po tallet me ne » Nuk ka te sosur polemika per qeshtjen Albi  A...
Stavri Nica dorehiqet » Pas barazimit ne Puke kunder Terbunit,trajneri i k...
Vangjeli ne perfundim te ndeshjes » Ishte nje gol vendimtar ne minutat e fundit.Mbajme...
Sabien Lilaj:Kundershtari po luan ashper » Ne perfundim te pjeses se pare mesfushori i korçar...
E diel, 18 Prill 2021
  • Superliga
  • Kategoria 1
  • Kosova

Kategoria 1 2009-10
Match Schedule for Partizani Ical export

MD Date Time Home Team   Away TeamResult Referee  
1 29.08.2009 06:00 h Partizani - Bilisht Sport1-0 ALLA, Laver thumbs_up.png
2 02.09.2009 05:30 h Bylis - Partizani1-0 MASHA, Migen thumbs_down.png
3 12.09.2009 05:30 h Partizani - Sopoti3-1 DERVISHI, Melis thumbs_up.png
4 19.09.2009 05:00 h Ada - Partizani5-0 ZIRI, Blerim thumbs_down.png
5 26.09.2009 05:00 h Partizani - Beselidhja2-0 CJAPI, Kreshnik thumbs_up.png
6 03.10.2009 04:30 h Luftetari - Partizani3-0 SADIKU, Remzi thumbs_down.png
7 17.10.2009 03:30 h Partizani - Kamza2-1 JORGJI, Enea thumbs_up.png
8 26.10.2009 03:30 h Pogradeci - Partizani1-1 HOXHA, Edvin draw.png
9 31.10.2009 03:00 h Partizani - Turbina0-0 PEZA, Elvis draw.png
10 07.11.2009 03:00 h Elbasani - Partizani3-2 JEMINI, Lorenc thumbs_down.png
11 21.11.2009 03:00 h Partizani - Lushnja0-2 - thumbs_down.png
12 28.11.2009 03:00 h Memaliaj - Partizani1-1 - draw.png
13 05.12.2009 02:30 h Partizani - Gramshi2-1 - thumbs_up.png
14 12.12.2009 02:30 h Burreli - Partizani1-1 - draw.png
15 19.12.2009 02:30 h Skrapari - Partizani1-4 - thumbs_up.png
16 25.03.2010 03:00 h Bilisht Sport - Partizani0-3 - thumbs_up.png
17 06.02.2010 03:00 h Partizani - Bylis1-1 - draw.png
18 13.02.2010 03:00 h Sopoti - Partizani0-2 - thumbs_up.png
19 20.02.2010 03:00 h Partizani - Ada2-0 - thumbs_up.png
20 27.02.2010 03:00 h Beselidhja - Partizani0-2 - thumbs_up.png
21 08.03.2010 03:00 h Partizani - Luftetari2-0 JORGJI, Enea thumbs_up.png
22 20.03.2010 03:00 h Kamza - Partizani1-1 PEZA, Elvis draw.png
23 30.03.2010 03:00 h Partizani - Pogradeci4-2 - thumbs_up.png
24 03.04.2010 04:00 h Turbina - Partizani1-2 - thumbs_up.png
25 13.04.2010 04:00 h Partizani - Elbasani1-0 - thumbs_up.png
26 18.04.2010 04:00 h Lushnja - Partizani4-0 - thumbs_down.png
27 24.04.2010 03:00 h Partizani - Memaliaj2-0 - thumbs_up.png
28 01.05.2010 03:00 h Gramshi - Partizani2-3 - thumbs_up.png
29 08.05.2010 05:00 h Partizani - Burreli4-1 CJAPI, Kreshnik thumbs_up.png
30 15.05.2010 05:30 h Partizani - Skrapari1-2 - thumbs_down.png