HOT NEWS
Mungon ambulanca ne Shkoder,ndeshja fillon me vone... » Vazhdojne situatat qesharake ne Superligen shqipta...
Nderpritet ndeshja ne Kukes » Rreth minutes 60 ne pjesen e tribunes perballe ku ...
Lajmet e fundit para Flamurtari-Vllaznia » Lajmet e fundit qe vijne nga Vlora jane pozitive p...
Skenderbeu kampion, Terbuni dhe Bylis bien nga kat... » Ekipi i Skenderbeut te Korçes eshte shpallur kampi...
Partizani fiton ne Korçe dhe rihap kampionatin » Ekipi i Partizanit ka arritur te fitoje ne minutat...
Ndodhe edhe kjo ne Superiore » Ne ndeshje e sotme midis Terbunit dhe Bylis qe do ...
Kapllanaj:Federata po tallet me ne » Nuk ka te sosur polemika per qeshtjen Albi  A...
Stavri Nica dorehiqet » Pas barazimit ne Puke kunder Terbunit,trajneri i k...
Vangjeli ne perfundim te ndeshjes » Ishte nje gol vendimtar ne minutat e fundit.Mbajme...
Sabien Lilaj:Kundershtari po luan ashper » Ne perfundim te pjeses se pare mesfushori i korçar...
E enjte, 29 Tetor 2020
  • Superliga
  • Kategoria 1
  • Kosova

Kategoria 1 2009-10
Rezultatet - Java 18 (13.02.2010 - 14.02.2010)

E shtunë, 13.02.2010 - 18. Java
   13:00 hBilisht SportSkrapari0 - 1   FSB
 Show Events of Match 03:00 hAdaLushnja1 - 0  -
 Show Events of Match 03:00 hBeselidhjaGramshi1 - 1  SB
 Show Events of Match 03:00 hBylisBurreli3 - 0  -
 Show Events of Match 03:00 hSopotiPartizani0 - 2  -
 Show Events of Match 03:00 hTurbinaElbasani1 - 3   FSC
E diel, 14.02.2010 - 18. Java
 Show Events of Match 03:00 hLuftetariMemaliaj1 - 1Has match summary  LUFT
 Show Events of Match 03:00 hKamzaPogradeci0 - 0  -