HOT NEWS
Mungon ambulanca ne Shkoder,ndeshja fillon me vone... » Vazhdojne situatat qesharake ne Superligen shqipta...
Nderpritet ndeshja ne Kukes » Rreth minutes 60 ne pjesen e tribunes perballe ku ...
Lajmet e fundit para Flamurtari-Vllaznia » Lajmet e fundit qe vijne nga Vlora jane pozitive p...
Skenderbeu kampion, Terbuni dhe Bylis bien nga kat... » Ekipi i Skenderbeut te Korçes eshte shpallur kampi...
Partizani fiton ne Korçe dhe rihap kampionatin » Ekipi i Partizanit ka arritur te fitoje ne minutat...
Ndodhe edhe kjo ne Superiore » Ne ndeshje e sotme midis Terbunit dhe Bylis qe do ...
Kapllanaj:Federata po tallet me ne » Nuk ka te sosur polemika per qeshtjen Albi  A...
Stavri Nica dorehiqet » Pas barazimit ne Puke kunder Terbunit,trajneri i k...
Vangjeli ne perfundim te ndeshjes » Ishte nje gol vendimtar ne minutat e fundit.Mbajme...
Sabien Lilaj:Kundershtari po luan ashper » Ne perfundim te pjeses se pare mesfushori i korçar...
E martë, 27 Shkurt 2024
  • Superliga
  • Kategoria 1
  • Kosova

Kategoria Superiore 2013-14
Match Schedule for TiranaIcal export

MDDateTimeHome Team   Away TeamResult 
101.09.201318:00 hTirana - Laci0-0draw.png
215.09.201315:00 hTirana - Lushnja1-0thumbs_up.png
318.09.201315:00 hVllaznia - Tirana2-0thumbs_down.png
422.09.201318:00 hTirana - Skenderbeu0-2thumbs_down.png
529.09.201315:00 hTeuta - Tirana2-0thumbs_down.png
602.10.201315:00 hTirana - Kastrioti1-0thumbs_up.png
712.10.201321:10 hPartizani - Tirana1-0thumbs_down.png
820.10.201315:00 hTirana - Bylis1-0thumbs_up.png
927.10.201315:00 hBesa - Tirana1-0thumbs_down.png
1002.11.201315:00 hTirana - Flamurtari0-2thumbs_down.png
1110.11.201314:00 hKukësi - Tirana2-1thumbs_down.png
1224.11.201314:05 hLaci - Tirana1-0thumbs_down.png
1330.11.201314:30 hLushnja - Tirana2-1thumbs_down.png
1407.12.201314:30 hTirana - Vllaznia1-1draw.png
1514.12.201315:00 hSkenderbeu - Tirana1-0thumbs_down.png
1621.12.201314:30 hTirana - Teuta0-0draw.png
1701.02.201415:00 hKastrioti - Tirana0-0draw.png
1807.02.201419:00 hTirana - Partizani1-0thumbs_up.png
1916.02.201414:00 hBylis - Tirana0-1thumbs_up.png
2023.02.201419:00 hTirana - Besa2-1thumbs_up.png
2102.03.201418:00 hFlamurtari - Tirana1-1draw.png
2208.03.201415:00 hTirana - Kukësi3-1thumbs_up.png
2313.03.201419:00 hTeuta - Tirana1-1draw.png
2416.03.201418:00 hTirana - Kukësi1-2thumbs_down.png
2522.03.201421:00 hPartizani - Tirana1-1draw.png
2629.03.201416:00 hTirana - Laci2-0thumbs_up.png
2705.04.201418:00 hSkenderbeu - Tirana2-3thumbs_up.png
2812.04.201418:00 hTirana - Lushnja1-0thumbs_up.png
2919.04.201415:00 hBylis - Tirana0-3thumbs_up.png
3026.04.201417:00 hTirana - Vllaznia2-1thumbs_up.png
3130.04.201417:00 hKastrioti - Tirana2-3thumbs_up.png
3204.05.201418:00 hFlamurtari - Tirana2-2draw.png
3310.05.201418:00 hTirana - Besa3-0thumbs_up.png