HOT NEWS
Mungon ambulanca ne Shkoder,ndeshja fillon me vone... » Vazhdojne situatat qesharake ne Superligen shqipta...
Nderpritet ndeshja ne Kukes » Rreth minutes 60 ne pjesen e tribunes perballe ku ...
Lajmet e fundit para Flamurtari-Vllaznia » Lajmet e fundit qe vijne nga Vlora jane pozitive p...
Skenderbeu kampion, Terbuni dhe Bylis bien nga kat... » Ekipi i Skenderbeut te Korçes eshte shpallur kampi...
Partizani fiton ne Korçe dhe rihap kampionatin » Ekipi i Partizanit ka arritur te fitoje ne minutat...
Ndodhe edhe kjo ne Superiore » Ne ndeshje e sotme midis Terbunit dhe Bylis qe do ...
Kapllanaj:Federata po tallet me ne » Nuk ka te sosur polemika per qeshtjen Albi  A...
Stavri Nica dorehiqet » Pas barazimit ne Puke kunder Terbunit,trajneri i k...
Vangjeli ne perfundim te ndeshjes » Ishte nje gol vendimtar ne minutat e fundit.Mbajme...
Sabien Lilaj:Kundershtari po luan ashper » Ne perfundim te pjeses se pare mesfushori i korçar...
E martë, 27 Shkurt 2024
  • Superliga
  • Kategoria 1
  • Kosova

Kategoria Superiore 2013-14
Match Schedule for KukësiIcal export

MDDateTimeHome Team   Away TeamResult 
104.09.201318:00 hLushnja - Kukësi1-0thumbs_down.png
214.09.201315:00 hKukësi - Vllaznia0-3thumbs_down.png
318.09.201318:00 hSkenderbeu - Kukësi1-3thumbs_up.png
422.09.201315:00 hKukësi - Teuta0-0draw.png
528.09.201315:00 hKastrioti - Kukësi0-1thumbs_up.png
602.10.201315:00 hKukësi - Partizani0-1thumbs_down.png
705.10.201315:00 hBylis - Kukësi1-1draw.png
820.10.201315:00 hKukësi - Besa1-1draw.png
927.10.201315:00 hFlamurtari - Kukësi2-1thumbs_down.png
1003.11.201315:00 hLaci - Kukësi1-2thumbs_up.png
1110.11.201314:00 hKukësi - Tirana2-1thumbs_up.png
1223.11.201315:00 hKukësi - Lushnja1-0thumbs_up.png
1301.12.201314:00 hVllaznia - Kukësi1-2thumbs_up.png
1407.12.201314:30 hKukësi - Skenderbeu1-1draw.png
1514.12.201318:00 hTeuta - Kukësi2-1thumbs_down.png
1621.12.201314:30 hKukësi - Kastrioti1-0thumbs_up.png
1701.02.201418:00 hPartizani - Kukësi0-0draw.png
1809.02.201414:00 hKukësi - Bylis0-0draw.png
1916.02.201414:00 hBesa - Kukësi2-0thumbs_down.png
2022.02.201415:00 hKukësi - Flamurtari3-2thumbs_up.png
2102.03.201415:00 hKukësi - Laci1-0thumbs_up.png
2208.03.201415:00 hTirana - Kukësi3-1thumbs_down.png
2312.03.201416:00 hKukësi - Vllaznia1-1draw.png
2416.03.201418:00 hTirana - Kukësi1-2thumbs_up.png
2522.03.201415:00 hKukësi - Flamurtari4-2thumbs_up.png
2630.03.201415:00 hBesa - Kukësi0-1thumbs_up.png
2705.04.201415:00 hKukësi - Teuta3-0thumbs_up.png
2813.04.201415:00 hKukësi - Kastrioti2-1thumbs_up.png
2920.04.201418:00 hPartizani - Kukësi1-0thumbs_down.png
3026.04.201417:00 hKukësi - Laci1-1draw.png
3130.04.201417:00 hSkenderbeu - Kukësi3-3draw.png
3204.05.201418:00 hKukësi - Lushnja4-1thumbs_up.png
3310.05.201418:00 hBylis - Kukësi0-3thumbs_up.png