HOT NEWS
Mungon ambulanca ne Shkoder,ndeshja fillon me vone... » Vazhdojne situatat qesharake ne Superligen shqipta...
Nderpritet ndeshja ne Kukes » Rreth minutes 60 ne pjesen e tribunes perballe ku ...
Lajmet e fundit para Flamurtari-Vllaznia » Lajmet e fundit qe vijne nga Vlora jane pozitive p...
Skenderbeu kampion, Terbuni dhe Bylis bien nga kat... » Ekipi i Skenderbeut te Korçes eshte shpallur kampi...
Partizani fiton ne Korçe dhe rihap kampionatin » Ekipi i Partizanit ka arritur te fitoje ne minutat...
Ndodhe edhe kjo ne Superiore » Ne ndeshje e sotme midis Terbunit dhe Bylis qe do ...
Kapllanaj:Federata po tallet me ne » Nuk ka te sosur polemika per qeshtjen Albi  A...
Stavri Nica dorehiqet » Pas barazimit ne Puke kunder Terbunit,trajneri i k...
Vangjeli ne perfundim te ndeshjes » Ishte nje gol vendimtar ne minutat e fundit.Mbajme...
Sabien Lilaj:Kundershtari po luan ashper » Ne perfundim te pjeses se pare mesfushori i korçar...
E hënë, 04 Mars 2024
  • Superliga
  • Kategoria 1
  • Kosova

Kategoria Superiore 2011-12
Match Schedule for ShkumbiniIcal export

 MDVenueDateTimeHome Team   Away TeamResult 
events.png1 AM 10.09.201117:00 hBylis - Shkumbini5-2thumbs_down.png
events.png2 FSP 17.09.201117:00 hShkumbini - Apolonia2-0thumbs_up.png
events.png3 SK 24.09.201119:00 hSkenderbeu - Shkumbini3-1thumbs_down.png
events.png4 FSP 01.10.201116:00 hShkumbini - Tomori6-2thumbs_up.png
events.png5 SS 16.10.201114:00 hDinamo - Shkumbini0-0draw.png
events.png6- 22.10.201115:00 hPogradeci - Shkumbini0-0draw.png
events.png7 FSP 30.10.201115:00 hShkumbini - Laci1-1draw.png
events.png8 DA 05.11.201115:00 hKamza - Shkumbini1-0thumbs_down.png
events.png9- 20.11.201115:00 hShkumbini - Teuta1-2thumbs_down.png
events.png10 KA 27.11.201114:00 hKastrioti - Shkumbini0-1thumbs_up.png
events.png11- 05.12.201114:00 hShkumbini - Tirana3-2thumbs_up.png
events.png12 FL 17.12.201114:00 hFlamurtari - Shkumbini5-0thumbs_down.png
events.png13- 23.12.201114:00 hShkumbini - Vllaznia2-1thumbs_up.png
14- 11.02.201215:00 hShkumbini - Bylis1-1draw.png
events.png15- 03.03.201215:00 hApolonia - Shkumbini1-1draw.png
events.png16- 10.03.201215:00 hShkumbini - Skenderbeu2-4thumbs_down.png
events.png17- 17.03.201216:00 hTomori - Shkumbini1-0thumbs_down.png
events.png18- 24.03.201216:00 hShkumbini - Dinamo1-0thumbs_up.png
events.png19- 02.04.201216:00 hShkumbini - Pogradeci2-1thumbs_up.png
events.png20- 09.04.201217:00 hLaci - Shkumbini3-2thumbs_down.png
events.png21- 14.04.201217:00 hShkumbini - Kamza3-1thumbs_up.png
events.png22 ND 22.04.201214:00 hTeuta - Shkumbini2-1thumbs_down.png
events.png23- 25.04.201217:00 hShkumbini - Kastrioti0-1thumbs_down.png
events.png24 SS 29.04.201214:00 hTirana - Shkumbini1-1draw.png
events.png25- 05.05.201218:00 hShkumbini - Flamurtari0-3thumbs_up.png
events.png26 LB 12.05.201218:00 hVllaznia - Shkumbini4-4draw.png

Lajmet e Fundit

    Lajmet me te lexuara

      Komentet e fundit