HOT NEWS
Mungon ambulanca ne Shkoder,ndeshja fillon me vone... » Vazhdojne situatat qesharake ne Superligen shqipta...
Nderpritet ndeshja ne Kukes » Rreth minutes 60 ne pjesen e tribunes perballe ku ...
Lajmet e fundit para Flamurtari-Vllaznia » Lajmet e fundit qe vijne nga Vlora jane pozitive p...
Skenderbeu kampion, Terbuni dhe Bylis bien nga kat... » Ekipi i Skenderbeut te Korçes eshte shpallur kampi...
Partizani fiton ne Korçe dhe rihap kampionatin » Ekipi i Partizanit ka arritur te fitoje ne minutat...
Ndodhe edhe kjo ne Superiore » Ne ndeshje e sotme midis Terbunit dhe Bylis qe do ...
Kapllanaj:Federata po tallet me ne » Nuk ka te sosur polemika per qeshtjen Albi  A...
Stavri Nica dorehiqet » Pas barazimit ne Puke kunder Terbunit,trajneri i k...
Vangjeli ne perfundim te ndeshjes » Ishte nje gol vendimtar ne minutat e fundit.Mbajme...
Sabien Lilaj:Kundershtari po luan ashper » Ne perfundim te pjeses se pare mesfushori i korçar...
E martë, 27 Shkurt 2024
  • Superliga
  • Kategoria 1
  • Kosova

Kategoria Superiore 2011-12
Match Schedule for DinamoIcal export

 MDVenueDateTimeHome Team   Away TeamResult 
events.png1 LP 11.09.201116:00 hApolonia - Dinamo2-0thumbs_down.png
events.png2- 18.09.201119:00 hDinamo - Skenderbeu0-0draw.png
events.png3 RH 25.09.201117:00 hTomori - Dinamo2-1thumbs_down.png
events.png4- 01.10.201115:00 hPogradeci - Dinamo1-0thumbs_down.png
events.png5 SS 16.10.201114:00 hDinamo - Shkumbini0-0draw.png
events.png6- 23.10.201114:00 hLaci - Dinamo1-0thumbs_down.png
events.png7- 30.10.201115:00 hDinamo - Kamza0-2thumbs_down.png
events.png8 ND 06.11.201115:07 hTeuta - Dinamo2-0thumbs_down.png
events.png9- 18.11.201115:00 hDinamo - Kastrioti0-1thumbs_down.png
events.png10 QS 26.11.201115:00 hTirana - Dinamo1-0thumbs_down.png
events.png11- 05.12.201119:00 hDinamo - Flamurtari1-1draw.png
events.png12 LB 17.12.201117:00 hVllaznia - Dinamo2-1thumbs_down.png
events.png13- 23.12.201114:00 hDinamo - Bylis1-1draw.png
14- 13.02.201215:00 hDinamo - Apolonia3-3draw.png
events.png15 FSP 04.03.201214:00 hSkenderbeu - Dinamo2-0thumbs_down.png
events.png16- 11.03.201217:00 hDinamo - Tomori4-1thumbs_up.png
events.png17- 18.03.201218:00 hDinamo - Pogradeci1-0thumbs_up.png
events.png18- 24.03.201216:00 hShkumbini - Dinamo1-0thumbs_down.png
events.png19- 01.04.201219:00 hDinamo - Laci2-2draw.png
events.png20- 09.04.201217:00 hKamza - Dinamo1-1draw.png
events.png21- 14.04.201217:00 hDinamo - Teuta0-1thumbs_down.png
events.png22 KA 21.04.201217:00 hKastrioti - Dinamo1-0thumbs_down.png
events.png23- 25.04.201217:00 hDinamo - Tirana3-2thumbs_up.png
events.png24 FL 29.04.201214:00 hFlamurtari - Dinamo5-0thumbs_down.png
events.png25- 05.05.201218:00 hDinamo - Vllaznia0-3thumbs_down.png
events.png26 AM 11.05.201218:00 hBylis - Dinamo3-1thumbs_down.png