HOT NEWS
Mungon ambulanca ne Shkoder,ndeshja fillon me vone... » Vazhdojne situatat qesharake ne Superligen shqipta...
Nderpritet ndeshja ne Kukes » Rreth minutes 60 ne pjesen e tribunes perballe ku ...
Lajmet e fundit para Flamurtari-Vllaznia » Lajmet e fundit qe vijne nga Vlora jane pozitive p...
Skenderbeu kampion, Terbuni dhe Bylis bien nga kat... » Ekipi i Skenderbeut te Korçes eshte shpallur kampi...
Partizani fiton ne Korçe dhe rihap kampionatin » Ekipi i Partizanit ka arritur te fitoje ne minutat...
Ndodhe edhe kjo ne Superiore » Ne ndeshje e sotme midis Terbunit dhe Bylis qe do ...
Kapllanaj:Federata po tallet me ne » Nuk ka te sosur polemika per qeshtjen Albi  A...
Stavri Nica dorehiqet » Pas barazimit ne Puke kunder Terbunit,trajneri i k...
Vangjeli ne perfundim te ndeshjes » Ishte nje gol vendimtar ne minutat e fundit.Mbajme...
Sabien Lilaj:Kundershtari po luan ashper » Ne perfundim te pjeses se pare mesfushori i korçar...
E premte, 19 Prill 2024
  • Superliga
  • Kategoria 1
  • Kosova

Kategoria Superiore 2011-12
Match Schedule for TiranaIcal export

 MDVenueDateTimeHome Team   Away TeamResult 
events.png1 QS 12.09.201119:00 hTirana - Teuta0-1thumbs_down.png
events.png2 KA 17.09.201117:00 hKastrioti - Tirana2-3thumbs_up.png
events.png3 QS 25.09.201116:00 hTirana - Pogradeci3-1thumbs_up.png
events.png4 QS 02.10.201118:00 hTirana - Flamurtari2-0thumbs_up.png
events.png5 LB 15.10.201117:00 hVllaznia - Tirana2-2draw.png
events.png6 QS 23.10.201115:00 hTirana - Bylis3-2thumbs_up.png
events.png7 LP 30.10.201114:00 hApolonia - Tirana1-2thumbs_up.png
events.png8 QS 06.11.201118:00 hTirana - Skenderbeu0-0draw.png
events.png9 RH 20.11.201114:00 hTomori - Tirana0-1thumbs_up.png
events.png10 QS 26.11.201115:00 hTirana - Dinamo1-0thumbs_up.png
events.png11 FSP 05.12.201114:00 hShkumbini - Tirana3-2thumbs_down.png
events.png12 QS 17.12.201114:00 hTirana - Laci1-0thumbs_up.png
events.png13 DA 23.12.201114:00 hKamza - Tirana0-0draw.png
events.png14 ND 10.02.201218:00 hTeuta - Tirana1-2thumbs_up.png
events.png15 QS 04.03.201215:00 hTirana - Kastrioti1-0thumbs_up.png
events.png16 RB 11.03.201214:00 hPogradeci - Tirana1-2thumbs_up.png
events.png17 FL 18.03.201214:00 hFlamurtari - Tirana0-1thumbs_up.png
events.png18 QS 26.03.201219:00 hTirana - Vllaznia0-0draw.png
events.png19 AM 31.03.201216:00 hBylis - Tirana1-0thumbs_down.png
events.png20 QS 08.04.201218:00 hTirana - Apolonia1-0thumbs_up.png
events.png21 SK 14.04.201220:00 hSkenderbeu - Tirana2-0thumbs_down.png
events.png22 QS 22.04.201214:00 hTirana - Tomori1-0thumbs_up.png
events.png23- 25.04.201217:00 hDinamo - Tirana3-2thumbs_down.png
events.png24 SS 29.04.201214:00 hTirana - Shkumbini1-1draw.png
events.png25- 05.05.201218:00 hLaci - Tirana0-1thumbs_up.png
events.png26 SS 12.05.201218:00 hTirana - Kamza1-0thumbs_up.png