HOT NEWS
Mungon ambulanca ne Shkoder,ndeshja fillon me vone... » Vazhdojne situatat qesharake ne Superligen shqipta...
Nderpritet ndeshja ne Kukes » Rreth minutes 60 ne pjesen e tribunes perballe ku ...
Lajmet e fundit para Flamurtari-Vllaznia » Lajmet e fundit qe vijne nga Vlora jane pozitive p...
Skenderbeu kampion, Terbuni dhe Bylis bien nga kat... » Ekipi i Skenderbeut te Korçes eshte shpallur kampi...
Partizani fiton ne Korçe dhe rihap kampionatin » Ekipi i Partizanit ka arritur te fitoje ne minutat...
Ndodhe edhe kjo ne Superiore » Ne ndeshje e sotme midis Terbunit dhe Bylis qe do ...
Kapllanaj:Federata po tallet me ne » Nuk ka te sosur polemika per qeshtjen Albi  A...
Stavri Nica dorehiqet » Pas barazimit ne Puke kunder Terbunit,trajneri i k...
Vangjeli ne perfundim te ndeshjes » Ishte nje gol vendimtar ne minutat e fundit.Mbajme...
Sabien Lilaj:Kundershtari po luan ashper » Ne perfundim te pjeses se pare mesfushori i korçar...
E martë, 05 Mars 2024
  • Superliga
  • Kategoria 1
  • Kosova

Kategoria Superiore 2011-12
Match Schedule for LaciIcal export

 MDVenueDateTimeHome Team   Away TeamResult 
events.png1 LB 10.09.201117:00 hVllaznia - Laci3-1thumbs_down.png
events.png2- 16.09.201117:00 hLaci - Bylis2-2draw.png
events.png3 LP 24.09.201117:00 hApolonia - Laci1-1draw.png
events.png4- 02.10.201116:00 hLaci - Skenderbeu2-1thumbs_up.png
events.png5 RH 14.10.201115:00 hTomori - Laci0-1thumbs_up.png
events.png6- 23.10.201114:00 hLaci - Dinamo1-0thumbs_up.png
events.png7 FSP 30.10.201115:00 hShkumbini - Laci1-1draw.png
events.png8- 04.11.201115:00 hPogradeci - Laci3-1thumbs_down.png
events.png9- 18.11.201115:00 hLaci - Kamza1-0thumbs_up.png
events.png10 ND 27.11.201118:00 hTeuta - Laci1-0thumbs_down.png
events.png11- 04.12.201114:30 hLaci - Kastrioti1-1draw.png
events.png12 QS 17.12.201114:00 hTirana - Laci1-0thumbs_down.png
events.png13 LB 23.12.201114:00 hLaci - Flamurtari0-0draw.png
14- 10.02.201215:00 hLaci - Vllaznia1-0thumbs_up.png
events.png15- 03.03.201215:00 hBylis - Laci3-0thumbs_down.png
events.png16 LB 11.03.201214:00 hLaci - Apolonia1-0thumbs_up.png
events.png17- 18.03.201214:00 hSkenderbeu - Laci3-0thumbs_down.png
events.png18- 25.03.201216:00 hLaci - Tomori2-0thumbs_up.png
events.png19- 01.04.201219:00 hDinamo - Laci2-2draw.png
events.png20- 09.04.201217:00 hLaci - Shkumbini3-2thumbs_up.png
events.png21- 14.04.201217:00 hLaci - Pogradeci2-0thumbs_up.png
events.png22- 22.04.201214:00 hKamza - Laci3-1thumbs_down.png
events.png23 KA 25.04.201217:00 hLaci - Teuta1-0thumbs_up.png
events.png24 KA 29.04.201214:00 hKastrioti - Laci0-1thumbs_up.png
events.png25- 05.05.201218:00 hLaci - Tirana0-1thumbs_down.png
26 FL 12.05.201218:00 hFlamurtari - Laci0-0draw.png

Lajmet e Fundit

    Lajmet me te lexuara

      Komentet e fundit