HOT NEWS
Mungon ambulanca ne Shkoder,ndeshja fillon me vone... » Vazhdojne situatat qesharake ne Superligen shqipta...
Nderpritet ndeshja ne Kukes » Rreth minutes 60 ne pjesen e tribunes perballe ku ...
Lajmet e fundit para Flamurtari-Vllaznia » Lajmet e fundit qe vijne nga Vlora jane pozitive p...
Skenderbeu kampion, Terbuni dhe Bylis bien nga kat... » Ekipi i Skenderbeut te Korçes eshte shpallur kampi...
Partizani fiton ne Korçe dhe rihap kampionatin » Ekipi i Partizanit ka arritur te fitoje ne minutat...
Ndodhe edhe kjo ne Superiore » Ne ndeshje e sotme midis Terbunit dhe Bylis qe do ...
Kapllanaj:Federata po tallet me ne » Nuk ka te sosur polemika per qeshtjen Albi  A...
Stavri Nica dorehiqet » Pas barazimit ne Puke kunder Terbunit,trajneri i k...
Vangjeli ne perfundim te ndeshjes » Ishte nje gol vendimtar ne minutat e fundit.Mbajme...
Sabien Lilaj:Kundershtari po luan ashper » Ne perfundim te pjeses se pare mesfushori i korçar...
E hënë, 04 Mars 2024
  • Superliga
  • Kategoria 1
  • Kosova

Kategoria Superiore 2011-12
Match Schedule for PogradeciIcal export

 MDVenueDateTimeHome Team   Away TeamResult 
events.png1 KA 12.09.201117:00 hKastrioti - Pogradeci4-0thumbs_down.png
events.png2- 17.09.201117:00 hPogradeci - Tomori1-0thumbs_up.png
events.png3 QS 25.09.201116:00 hTirana - Pogradeci3-1thumbs_down.png
events.png4- 01.10.201115:00 hPogradeci - Dinamo1-0thumbs_up.png
events.png5 FL 15.10.201115:00 hFlamurtari - Pogradeci2-0thumbs_down.png
events.png6- 22.10.201115:00 hPogradeci - Shkumbini0-0draw.png
events.png7 LB 29.10.201117:00 hVllaznia - Pogradeci1-0thumbs_down.png
events.png8- 04.11.201115:00 hPogradeci - Laci3-1thumbs_up.png
events.png9 AM 19.11.201115:00 hBylis - Pogradeci1-0thumbs_down.png
events.png10- 27.11.201114:00 hPogradeci - Kamza2-1thumbs_up.png
events.png11 LP 04.12.201114:35 hApolonia - Pogradeci2-3thumbs_up.png
events.png12- 17.12.201114:00 hPogradeci - Teuta1-2thumbs_down.png
events.png13 QS 08.02.201217:00 hSkenderbeu - Pogradeci3-0thumbs_down.png
14- 12.02.201214:00 hPogradeci - Kastrioti1-1draw.png
events.png15- 05.03.201215:00 hTomori - Pogradeci4-1thumbs_down.png
events.png16 RB 11.03.201214:00 hPogradeci - Tirana1-2thumbs_down.png
events.png17- 18.03.201218:00 hDinamo - Pogradeci1-0thumbs_down.png
events.png18- 25.03.201214:00 hPogradeci - Flamurtari0-2thumbs_down.png
events.png19- 02.04.201216:00 hShkumbini - Pogradeci2-1thumbs_down.png
events.png20- 06.04.201217:00 hPogradeci - Vllaznia2-1thumbs_up.png
events.png21- 14.04.201217:00 hLaci - Pogradeci2-0thumbs_down.png
events.png22- 22.04.201214:00 hPogradeci - Bylis1-1draw.png
events.png23 DA 25.04.201217:00 hKamza - Pogradeci2-1thumbs_down.png
events.png24- 29.04.201214:00 hPogradeci - Apolonia1-1draw.png
events.png25 ND 05.05.201218:00 hTeuta - Pogradeci5-3thumbs_down.png
events.png26- 12.05.201218:00 hPogradeci - Skenderbeu1-3thumbs_down.png