HOT NEWS
Mungon ambulanca ne Shkoder,ndeshja fillon me vone... » Vazhdojne situatat qesharake ne Superligen shqipta...
Nderpritet ndeshja ne Kukes » Rreth minutes 60 ne pjesen e tribunes perballe ku ...
Lajmet e fundit para Flamurtari-Vllaznia » Lajmet e fundit qe vijne nga Vlora jane pozitive p...
Skenderbeu kampion, Terbuni dhe Bylis bien nga kat... » Ekipi i Skenderbeut te Korçes eshte shpallur kampi...
Partizani fiton ne Korçe dhe rihap kampionatin » Ekipi i Partizanit ka arritur te fitoje ne minutat...
Ndodhe edhe kjo ne Superiore » Ne ndeshje e sotme midis Terbunit dhe Bylis qe do ...
Kapllanaj:Federata po tallet me ne » Nuk ka te sosur polemika per qeshtjen Albi  A...
Stavri Nica dorehiqet » Pas barazimit ne Puke kunder Terbunit,trajneri i k...
Vangjeli ne perfundim te ndeshjes » Ishte nje gol vendimtar ne minutat e fundit.Mbajme...
Sabien Lilaj:Kundershtari po luan ashper » Ne perfundim te pjeses se pare mesfushori i korçar...
E hënë, 15 Prill 2024
  • Superliga
  • Kategoria 1
  • Kosova

Kategoria Superiore 2011-12
Rezultatet - Java 22 (21.04.2012)

E shtunë, 21.04.2012 - 22. Java
Show Events of Match 17:00 hVllazniaApolonia1 - 0  LB
Show Events of Match 17:00 hKastriotiDinamo1 - 0  KA
E diel, 22.04.2012 - 22. Java
Show Events of Match 14:00 hPogradeciBylis1 - 1   GJK
Show Events of Match 14:00 hKamzaLaci3 - 1  -
Show Events of Match 14:00 hTeutaShkumbini2 - 1  ND
Show Events of Match 14:00 hFlamurtariSkenderbeu1 - 0  FL
Show Events of Match 14:00 hTiranaTomori1 - 0  QS