HOT NEWS
Mungon ambulanca ne Shkoder,ndeshja fillon me vone... » Vazhdojne situatat qesharake ne Superligen shqipta...
Nderpritet ndeshja ne Kukes » Rreth minutes 60 ne pjesen e tribunes perballe ku ...
Lajmet e fundit para Flamurtari-Vllaznia » Lajmet e fundit qe vijne nga Vlora jane pozitive p...
Skenderbeu kampion, Terbuni dhe Bylis bien nga kat... » Ekipi i Skenderbeut te Korçes eshte shpallur kampi...
Partizani fiton ne Korçe dhe rihap kampionatin » Ekipi i Partizanit ka arritur te fitoje ne minutat...
Ndodhe edhe kjo ne Superiore » Ne ndeshje e sotme midis Terbunit dhe Bylis qe do ...
Kapllanaj:Federata po tallet me ne » Nuk ka te sosur polemika per qeshtjen Albi  A...
Stavri Nica dorehiqet » Pas barazimit ne Puke kunder Terbunit,trajneri i k...
Vangjeli ne perfundim te ndeshjes » Ishte nje gol vendimtar ne minutat e fundit.Mbajme...
Sabien Lilaj:Kundershtari po luan ashper » Ne perfundim te pjeses se pare mesfushori i korçar...
E hënë, 04 Mars 2024
  • Superliga
  • Kategoria 1
  • Kosova

Kategoria Superiore 2011-12
Match Schedule for BylisIcal export

 MDVenueDateTimeHome Team   Away TeamResult 
events.png1 AM 10.09.201117:00 hBylis - Shkumbini5-2thumbs_up.png
events.png2- 16.09.201117:00 hLaci - Bylis2-2draw.png
events.png3 AM 25.09.201117:00 hBylis - Kamza2-1thumbs_up.png
events.png4 ND 03.10.201119:00 hTeuta - Bylis1-0thumbs_down.png
events.png5 AM 14.10.201115:00 hBylis - Kastrioti0-1thumbs_down.png
events.png6 QS 23.10.201115:00 hTirana - Bylis3-2thumbs_down.png
events.png7 AM 31.10.201115:00 hBylis - Flamurtari1-3thumbs_down.png
events.png8 LB 05.11.201117:00 hVllaznia - Bylis3-3draw.png
events.png9 AM 19.11.201115:00 hBylis - Pogradeci1-0thumbs_up.png
events.png10 AM 26.11.201115:00 hBylis - Apolonia2-1thumbs_up.png
events.png11 SK 05.12.201117:00 hSkenderbeu - Bylis3-2thumbs_down.png
events.png12 AM 17.12.201114:00 hBylis - Tomori4-2thumbs_up.png
events.png13- 23.12.201114:00 hDinamo - Bylis1-1draw.png
14- 11.02.201215:00 hShkumbini - Bylis1-1draw.png
events.png15- 03.03.201215:00 hBylis - Laci3-0thumbs_up.png
events.png16 DA 11.03.201214:00 hKamza - Bylis1-0thumbs_down.png
events.png17 AM 18.03.201214:00 hBylis - Teuta0-0draw.png
events.png18- 26.03.201216:00 hKastrioti - Bylis4-2thumbs_down.png
events.png19 AM 31.03.201216:00 hBylis - Tirana1-0thumbs_up.png
events.png20 FL 08.04.201216:00 hFlamurtari - Bylis2-0thumbs_down.png
events.png21 AM 14.04.201217:00 hBylis - Vllaznia1-0thumbs_up.png
events.png22- 22.04.201214:00 hPogradeci - Bylis1-1draw.png
events.png23 LP 25.04.201217:00 hApolonia - Bylis2-1thumbs_down.png
events.png24 AM 29.04.201214:00 hBylis - Skenderbeu0-0draw.png
events.png25- 05.05.201218:00 hTomori - Bylis2-2draw.png
events.png26 AM 11.05.201218:00 hBylis - Dinamo3-1thumbs_up.png

Lajmet e Fundit

    Lajmet me te lexuara

      Komentet e fundit