HOT NEWS
Mungon ambulanca ne Shkoder,ndeshja fillon me vone... » Vazhdojne situatat qesharake ne Superligen shqipta...
Nderpritet ndeshja ne Kukes » Rreth minutes 60 ne pjesen e tribunes perballe ku ...
Lajmet e fundit para Flamurtari-Vllaznia » Lajmet e fundit qe vijne nga Vlora jane pozitive p...
Skenderbeu kampion, Terbuni dhe Bylis bien nga kat... » Ekipi i Skenderbeut te Korçes eshte shpallur kampi...
Partizani fiton ne Korçe dhe rihap kampionatin » Ekipi i Partizanit ka arritur te fitoje ne minutat...
Ndodhe edhe kjo ne Superiore » Ne ndeshje e sotme midis Terbunit dhe Bylis qe do ...
Kapllanaj:Federata po tallet me ne » Nuk ka te sosur polemika per qeshtjen Albi  A...
Stavri Nica dorehiqet » Pas barazimit ne Puke kunder Terbunit,trajneri i k...
Vangjeli ne perfundim te ndeshjes » Ishte nje gol vendimtar ne minutat e fundit.Mbajme...
Sabien Lilaj:Kundershtari po luan ashper » Ne perfundim te pjeses se pare mesfushori i korçar...
E diel, 26 Maj 2024
  • Superliga
  • Kategoria 1
  • Kosova
Lajme nga Kombetarja U-21 shqiptare
Lojërat Mesdhetare “Mersin 2013” / Shqipëria barazon me Bosnjë-Hercegovinën
nga AlbaniaSoccer    E shtunë, 22 Qershor 2013 08:47    pdfShtypEmail
u-19 stervitje san marinoPërfaqësimi i Kombëtares shqiptare në Lojërat Mesdhetare “Mersin 2013” ka vijuar mbrëmjen e djeshme me ndeshjen e dytë eliminatore të futbollit. Kombëtarja, e cila drejtohet nga...
Lexo ma...
 
U 21/ Gega tregon pse nuk grumbullon Kacen dhe Hysajn
nga AlbaniaSoccer    E hënë, 17 Qershor 2013 22:24    pdfShtypEmail
skender gega trajner u21Trajneri i perfaqesueses U-21 te Shqiperise, Skender Gega, reagoi per here te pare pas kritikave ne media per mosgrumbullimin  e Ergys Kaces dhe Elseid Hysajt dy lojtare te talentuar e qe kane...
Lexo ma...
 
Euro (Under 21) - Group 4 / Shqipëria humbet 1-4 me Bosnje Hercegovinën
nga AlbaniaSoccer    E martë, 11 Qershor 2013 21:54    pdfShtypEmail
under-21Kombëtarja U-21 ka pësuar humbjen e dytë në fushatën kualifikuese të Kampionatit Europian 2015 të kësaj grupmoshe, për llogari të grupit 4. Pasi është mundur në “Niko Dovana” para...
Lexo ma...
 
U-21/ Humbet perballe Hungarezeve
nga AlbaniaSoccer    E premte, 07 Qershor 2013 22:31    pdfShtypEmail
u-21 skuaderKombëtarja e Shpresave nuk e nisi mbarë fushatën eliminatore të Europianit 2015 që do të zhvillohet në Ceki. Ekipi qe drejtohet nga Skënder Gega tregoi ndaj Hungarisë në Niko Dovana...
Lexo ma...
 
Miqësore/ Shqipëri – Under 21 4-0
nga AlbaniaSoccer    E shtunë, 01 Qershor 2013 22:22    pdfShtypEmail
u-21_skuaderShqipëria ka fituar miqësoren e parë në ditët e grumbullimit në Durrës. Kombëtarja A ka mundur pastër me rezultatin 4-0 Shqipërinë e vogël të 21 vjecarëve. Ndeshja u zhvillua të...
Lexo ma...
 


JPAGE_CURRENT_OF_TOTAL