HOT NEWS
Mungon ambulanca ne Shkoder,ndeshja fillon me vone... » Vazhdojne situatat qesharake ne Superligen shqipta...
Nderpritet ndeshja ne Kukes » Rreth minutes 60 ne pjesen e tribunes perballe ku ...
Lajmet e fundit para Flamurtari-Vllaznia » Lajmet e fundit qe vijne nga Vlora jane pozitive p...
Skenderbeu kampion, Terbuni dhe Bylis bien nga kat... » Ekipi i Skenderbeut te Korçes eshte shpallur kampi...
Partizani fiton ne Korçe dhe rihap kampionatin » Ekipi i Partizanit ka arritur te fitoje ne minutat...
Ndodhe edhe kjo ne Superiore » Ne ndeshje e sotme midis Terbunit dhe Bylis qe do ...
Kapllanaj:Federata po tallet me ne » Nuk ka te sosur polemika per qeshtjen Albi  A...
Stavri Nica dorehiqet » Pas barazimit ne Puke kunder Terbunit,trajneri i k...
Vangjeli ne perfundim te ndeshjes » Ishte nje gol vendimtar ne minutat e fundit.Mbajme...
Sabien Lilaj:Kundershtari po luan ashper » Ne perfundim te pjeses se pare mesfushori i korçar...
E diel, 01 Tetor 2023
  • Superliga
  • Kategoria 1
  • Kosova
Lajme nga Kombetarja U-21 shqiptare
Kampionati Europian U-21/ Shqipëria në grup me Spanjën, Austrinë, Hungarinë dhe Bosnjë-Hercegovinën
nga AlbaniaSoccer    E enjte, 31 Janar 2013 20:36    pdfShtypEmail
under-21Do të jetë shumë e vështirë, por edhe e bukur. Përfaqësuesja shqiptare e 21-vjeçarëve ka mësuar kundërshtarët e saj në eliminatoret e kampionatit europian të vitit 2015 dhe mes tyre...
Lexo ma...
 
U-21/ Trajneri Gega zbulon skuadrën për miqësoren e 6 shkurtit
nga AlbaniaSoccer    E enjte, 31 Janar 2013 19:36    pdfShtypEmail
skender_gega_trajner_u21Për ndeshjen testuese në kuadër të përgatitjeve për kualifikueset e Europianit 2015 të kësaj moshe, trajneri Skënder Gega ka grumbulluar 20 lojtarë në skuadër.

Spikat fakti që nga i...
Lexo ma...
 
U-21/ Miqesorja, Shqiperi-Maqedoni, luhet në datën 6 shkurt në Laç
nga AlbaniaSoccer    E hënë, 28 Janar 2013 11:43    pdfShtypEmail
u-21_skuaderNë ditën që Shqipëria do të luajë me Gjeorgjinë, edhe përfaqësuesja Shpresa do të zhvillojë një test mjaft të rëndësishëm.

Skuadra e drejtuar nga Skënder Gega do të luajë më...
Lexo ma...
 
U-21/ Gega mbledh lojtaret per ndeshjen me Angline U23
nga AlbaniaSoccer    E enjte, 11 Tetor 2012 16:20    pdfShtypEmail
u-21_skuaderU-21 Albanian National Team Lista per ndeshjen kunder Anglis - 16 Tetor 2012

Trajner : Skender Gega

Zv.Trajner : Genti Mahmuti

Trajner Portierash : Gut Tafaj

Masazhator : Xhaferr...
Lexo ma...
 
U-21/ Shqiperia e talenteve mundet nga modestet e Moldavis
nga AlbaniaSoccer    E premte, 07 Shtator 2012 05:51    pdfShtypEmail
u-21_skuaderNdeshja e fundit ne grupin  eliminator per  Under 21 te Shqiperise  eshte mbyllur me humbjen 2-1 ne Moldavi me moshataret vendas.

Takimi ka nisur menjehere me gol te shenuar nga moldavet te...
Lexo ma...
 


JPAGE_CURRENT_OF_TOTAL