HOT NEWS
Mungon ambulanca ne Shkoder,ndeshja fillon me vone... » Vazhdojne situatat qesharake ne Superligen shqipta...
Nderpritet ndeshja ne Kukes » Rreth minutes 60 ne pjesen e tribunes perballe ku ...
Lajmet e fundit para Flamurtari-Vllaznia » Lajmet e fundit qe vijne nga Vlora jane pozitive p...
Skenderbeu kampion, Terbuni dhe Bylis bien nga kat... » Ekipi i Skenderbeut te Korçes eshte shpallur kampi...
Partizani fiton ne Korçe dhe rihap kampionatin » Ekipi i Partizanit ka arritur te fitoje ne minutat...
Ndodhe edhe kjo ne Superiore » Ne ndeshje e sotme midis Terbunit dhe Bylis qe do ...
Kapllanaj:Federata po tallet me ne » Nuk ka te sosur polemika per qeshtjen Albi  A...
Stavri Nica dorehiqet » Pas barazimit ne Puke kunder Terbunit,trajneri i k...
Vangjeli ne perfundim te ndeshjes » Ishte nje gol vendimtar ne minutat e fundit.Mbajme...
Sabien Lilaj:Kundershtari po luan ashper » Ne perfundim te pjeses se pare mesfushori i korçar...
E shtunë, 25 Mars 2023
  • Superliga
  • Kategoria 1
  • Kosova
Lajme nga Kombetarja U-21 shqiptare
U-21/ Ekipi Shpresa vazhdon pergatijet ne Durres
nga AlbaniaSoccer    E mërkurë, 30 Maj 2012 17:31    pdfShtypEmail
u-21_skuaderEkipi kombetar U-21 vazhdon pergatitjet ne Kompleksin "Tropikal"  Durres nen drejtimin e trajnerit Skender Gega per ndeshjen e radhes kunder Portugalise.

Pas dy ndeshjeve miqesore te zhvilluara...
Lexo ma...
 
Miqesore U-21/ Shqiperi-Maqedoni 2-2
nga AlbaniaSoccer    E premte, 25 Maj 2012 22:38    pdfShtypEmail
u-21_skuaderNdeshja e dyte miqeosore e ekipit tone perfaqesueses Shpresa eshte mbyllur ne barazimi 2-2 ne nje ballafaqim me Maqedonine.

Takimi i cili  u luajt ne Worgl te Austrise nisi keq per kuqezinjte e...
Lexo ma...
 
Miqesore U-21/ Ukraine-Shqiperi 3-0
nga AlbaniaSoccer    E martë, 22 Maj 2012 22:04    pdfShtypEmail
u-21_skuaderShpresat e Shqiperise kane humbur takimin e pare miqesor perballe Ukraines me rezulatin 3-0.

Ndeshja e zhvilluar ne Worgl te Austrise ka nisur mjaft mire per kuqezinjte tane. Formacioni i baze i...
Lexo ma...
 
U-21 / Shqiperia e vogel dy miqesore ne Austri
nga AlbaniaSoccer    E hënë, 21 Maj 2012 17:06    pdfShtypEmail
u-21_skuaderSkuadra Kombetare e Under 21 eshte nisur sot per ne Austri per te zhvilluar brenda kater ditesh dy ndeshje miqesore.

Me daten 22 maj 2012 djemte e trajnerit Skender Gega do te luajne me moshataret...
Lexo ma...
 
U-21/ Skender Gega, shpall listen e turneut ne Austri 21-25 Maj
nga AlbaniaSoccer    E mërkurë, 16 Maj 2012 14:55    pdfShtypEmail
u-21_skuaderTrajneri i Kombëtares U-21 të Shqipërisë, Skënder Gega ka publikuar listën me 23-futbollistë, me të cilët skuadra kuqezi do të luajë në turneun e Austrisë. Aktiviteti i përfaqësueses...
Lexo ma...
 


JPAGE_CURRENT_OF_TOTAL