HOT NEWS
Mungon ambulanca ne Shkoder,ndeshja fillon me vone... » Vazhdojne situatat qesharake ne Superligen shqipta...
Nderpritet ndeshja ne Kukes » Rreth minutes 60 ne pjesen e tribunes perballe ku ...
Lajmet e fundit para Flamurtari-Vllaznia » Lajmet e fundit qe vijne nga Vlora jane pozitive p...
Skenderbeu kampion, Terbuni dhe Bylis bien nga kat... » Ekipi i Skenderbeut te Korçes eshte shpallur kampi...
Partizani fiton ne Korçe dhe rihap kampionatin » Ekipi i Partizanit ka arritur te fitoje ne minutat...
Ndodhe edhe kjo ne Superiore » Ne ndeshje e sotme midis Terbunit dhe Bylis qe do ...
Kapllanaj:Federata po tallet me ne » Nuk ka te sosur polemika per qeshtjen Albi  A...
Stavri Nica dorehiqet » Pas barazimit ne Puke kunder Terbunit,trajneri i k...
Vangjeli ne perfundim te ndeshjes » Ishte nje gol vendimtar ne minutat e fundit.Mbajme...
Sabien Lilaj:Kundershtari po luan ashper » Ne perfundim te pjeses se pare mesfushori i korçar...
E shtunë, 25 Mars 2023
  • Superliga
  • Kategoria 1
  • Kosova
Lajme nga Kombetarja U-21 shqiptare
U-21/ Skender Gega testim tre ditor me lojtar te pa provuar me pare
nga AlbaniaSoccer    E premte, 04 Maj 2012 16:07    pdfShtypEmail
shpresat_1Trajneri i ekipit Kombetar Under 21 Skender Gega ka thirrur ne testim futbolliste te cilet nuk jane provuar me pare prej tij. Ata do te vijne ne kete grumbullim nga disa vende te Europes por edhe...
Lexo ma...
 
U-21/ Shqiperia e vogel dy miqesore ne Austri
nga AlbaniaSoccer    E mërkurë, 25 Prill 2012 17:08    pdfShtypEmail
u-21_skuaderKombetarja e Shpresave ose Under 21 e Shqiperise do te zhvillojne dy ndeshje miqesore ne Austri.

Nga 22  deri me date 25 maj ne kuader te pergatitjeve per ndeshjet Eliminatore te Kampionatit...
Lexo ma...
 
U-21/ Skender Gega teston lojtaret qe luajne ne Shqiperi
nga AlbaniaSoccer    E shtunë, 25 Shkurt 2012 16:28    pdfShtypEmail
u-21_skuaderTrajneri i Kombetares Under 21 vjec te Shqiperise Skender Gega ka shpallur listen e grumbullimit te lojtareve te cilet luajne ne Shqiperi.

Brenda kuptimit te nje testi Gega kerkon te shohe nga...
Lexo ma...
 
Albaniasoccer / Armando Sadiku "Topi i Artë 2011"!
nga AlbaniaSoccer    E shtunë, 31 Dhjetor 2011 16:56    pdfShtypEmail
armando_SadikuAlbaniasoccer dhe stafi, ne anketën tradicionale te përvitshme kane shpallur si "Futbollistin me te mire per vitin 2011", sulmuesin e kombëtares U-21 dhe Armando Sadiku. Kete vit eshte shpallur...
Lexo ma...
 
Futsal U-21 Miqesore/ France-Shqiperi 4-2
nga AlbaniaSoccer    E enjte, 08 Dhjetor 2011 15:56    pdfShtypEmail
futbol_golSkuadra e kombetares se Shqiperise U-21 ne futbollin e salles, ka zhvilluar mbreme takimin e dyte miqesor me homologen Franceze. Takimi u luajt dje ne mbremje ne oren 19.00 lokale ne...
Lexo ma...
 


JPAGE_CURRENT_OF_TOTAL