HOT NEWS
Mungon ambulanca ne Shkoder,ndeshja fillon me vone... » Vazhdojne situatat qesharake ne Superligen shqipta...
Nderpritet ndeshja ne Kukes » Rreth minutes 60 ne pjesen e tribunes perballe ku ...
Lajmet e fundit para Flamurtari-Vllaznia » Lajmet e fundit qe vijne nga Vlora jane pozitive p...
Skenderbeu kampion, Terbuni dhe Bylis bien nga kat... » Ekipi i Skenderbeut te Korçes eshte shpallur kampi...
Partizani fiton ne Korçe dhe rihap kampionatin » Ekipi i Partizanit ka arritur te fitoje ne minutat...
Ndodhe edhe kjo ne Superiore » Ne ndeshje e sotme midis Terbunit dhe Bylis qe do ...
Kapllanaj:Federata po tallet me ne » Nuk ka te sosur polemika per qeshtjen Albi  A...
Stavri Nica dorehiqet » Pas barazimit ne Puke kunder Terbunit,trajneri i k...
Vangjeli ne perfundim te ndeshjes » Ishte nje gol vendimtar ne minutat e fundit.Mbajme...
Sabien Lilaj:Kundershtari po luan ashper » Ne perfundim te pjeses se pare mesfushori i korçar...
E enjte, 08 Qershor 2023
  • Superliga
  • Kategoria 1
  • Kosova
Lajme nga Kombetarja U-21 shqiptare
U-21/ Gega shpall listen e lojtareve të grumbulluar
nga AlbaniaSoccer    E enjte, 30 Maj 2013 23:26    pdfShtypEmail
u-21_skuaderTrajneri I Kombëtares 21-vjecareve Skender Gega ka publikuar listën e lojtarëve për grumbullimin e rradhes. Shpresat do të luajnë dy ndeshjet e radhës, fillimisht me Hungarinë më 7...
Lexo ma...
 
U-21/ Gega nis përgatitjet me skuadrën, lista të mërkurën
nga AlbaniaSoccer    E martë, 28 Maj 2013 20:31    pdfShtypEmail
u-21_skuaderTrajneri i përfaqësueses U-21 Skënder Gega, ka nisur prej disa ditësh grumbullimin me një pjesë të futbollistëve, kryesisht ata të kampionatit shqiptar, të cilët do t’i ketë në...
Lexo ma...
 
Miqesore U-21/ Turneu Austrise, Shqiperi-Wac 0-0
nga AlbaniaSoccer    E hënë, 25 Mars 2013 23:39    pdfShtypEmail
u-21_skuaderNe ndeshjen e dyte ne Turneun Miqesor te Austrise ekipi Kombetar i Shqiperise Under 21 i drejtuar nga trajneri Skender Gega ka luajtur perballe skuadres se Wac e cila per momentin  eshte...
Lexo ma...
 
Miqesore U-21/ Shqiperi-Gjeorgji 0-2
nga AlbaniaSoccer    E premte, 22 Mars 2013 07:17    pdfShtypEmail
shpresat_1Eshte zhvilluar ne Austri takimi i pare miqesor per skuadren perfaqesuese te Shqiperise mosha  Under 21. Perballe kane qene homologet nga Gjeorgjia. Takimi eshte zhvilluar ne nje nivel mesatar...
Lexo ma...
 
U-21/ Gega, optimist për eleminatoret e kampionatit të ardhshëm europian
nga AlbaniaSoccer    E martë, 05 Shkurt 2013 17:49    pdfShtypEmail
skender_gega_trajner_u21Ëndrra është e madhe që të kthehemi edhe një herë atje ku ishim. Ekipi përfaqësues i 21-vjeçarëve mësoi shortin e kampionatit europian të vitit 2015, ndërsa kohët kur dilnim...
Lexo ma...
 


JPAGE_CURRENT_OF_TOTAL