HOT NEWS
Mungon ambulanca ne Shkoder,ndeshja fillon me vone... » Vazhdojne situatat qesharake ne Superligen shqipta...
Nderpritet ndeshja ne Kukes » Rreth minutes 60 ne pjesen e tribunes perballe ku ...
Lajmet e fundit para Flamurtari-Vllaznia » Lajmet e fundit qe vijne nga Vlora jane pozitive p...
Skenderbeu kampion, Terbuni dhe Bylis bien nga kat... » Ekipi i Skenderbeut te Korçes eshte shpallur kampi...
Partizani fiton ne Korçe dhe rihap kampionatin » Ekipi i Partizanit ka arritur te fitoje ne minutat...
Ndodhe edhe kjo ne Superiore » Ne ndeshje e sotme midis Terbunit dhe Bylis qe do ...
Kapllanaj:Federata po tallet me ne » Nuk ka te sosur polemika per qeshtjen Albi  A...
Stavri Nica dorehiqet » Pas barazimit ne Puke kunder Terbunit,trajneri i k...
Vangjeli ne perfundim te ndeshjes » Ishte nje gol vendimtar ne minutat e fundit.Mbajme...
Sabien Lilaj:Kundershtari po luan ashper » Ne perfundim te pjeses se pare mesfushori i korçar...
E hënë, 29 Maj 2023
  • Superliga
  • Kategoria 1
  • Kosova
Lajme nga Kombetarja U-21 shqiptare
Futsal U-21 / Lojtaret: Jemi krenarë – Duhet të paraqitemi sa më mirë!
nga AlbaniaSoccer    E hënë, 05 Dhjetor 2011 09:25    pdfShtypEmail
engjell_caushi_futsal_21Ekipi kombetar i U-21 ne Futsal, do te zhvilloj dy ndeshje miqesore ne France, ne datat 6-7 Dhjetor ndaj ekipit homolog Francez. Lojtaret dhe stafi drejtues jane shume te kenaqur per keto miqesore...
Lexo ma...
 
Futsal U-21/ Ekipi Shpresa neser udheton drejt Frances
nga AlbaniaSoccer    E diel, 04 Dhjetor 2011 09:53    pdfShtypEmail
futbol_golEkipi kombetar U-21 i futsal eshte grumbulluar ne hotel “Tropikal” ne plazhin e Durresit. Nen drejtimin e trajnerit pasionant Alban Hasani ata do te zhvillojne dhe stervitjen e fundit diten e...
Lexo ma...
 
U-21/ Shqiperi – Portugali 2-2
nga AlbaniaSoccer    E hënë, 14 Nentor 2011 23:07    pdfShtypEmail
u-21_skuaderSulmuesi talentuar Armando Sadiku ka qene heroi i ndeshjes per Shpresat e Shqiperise qe moren nje pike me vlera kunder nje kundershtari shume te forte sic ishte Portugalia. Kuqezinjte e Geges kane...
Lexo ma...
 
U-21/ Shqiperia-Rusia 0-1
nga AlbaniaSoccer    E enjte, 10 Nentor 2011 18:54    pdfShtypEmail
u-21_skuaderEkipi Shpresa ka pesuar humbjen e rradhes ne ndeshjen ndaj Rusis e vlefshme per eleminatoret e Europianit 2013. Ne perballjen e sotme ka bere dhe prezantimin e pare zyrtar ne krye te ekipit U-21...
Lexo ma...
 
U-21/ Te enjten kunder Rusise, te henen kunder Portugalise
nga AlbaniaSoccer    E mërkurë, 09 Nentor 2011 23:56    pdfShtypEmail
u-21_skuaderSkuadra Perfaqesuese e Shqiperise U -  21 do te luaj te enjten ndeshjen e pare kunder Rusise, ndersa te henen e javes se ardhshme kunder Portugalise. Trajneri qe sapo ka marre drejtimin e kesaj...
Lexo ma...
 


JPAGE_CURRENT_OF_TOTAL