HOT NEWS
Mungon ambulanca ne Shkoder,ndeshja fillon me vone... » Vazhdojne situatat qesharake ne Superligen shqipta...
Nderpritet ndeshja ne Kukes » Rreth minutes 60 ne pjesen e tribunes perballe ku ...
Lajmet e fundit para Flamurtari-Vllaznia » Lajmet e fundit qe vijne nga Vlora jane pozitive p...
Skenderbeu kampion, Terbuni dhe Bylis bien nga kat... » Ekipi i Skenderbeut te Korçes eshte shpallur kampi...
Partizani fiton ne Korçe dhe rihap kampionatin » Ekipi i Partizanit ka arritur te fitoje ne minutat...
Ndodhe edhe kjo ne Superiore » Ne ndeshje e sotme midis Terbunit dhe Bylis qe do ...
Kapllanaj:Federata po tallet me ne » Nuk ka te sosur polemika per qeshtjen Albi  A...
Stavri Nica dorehiqet » Pas barazimit ne Puke kunder Terbunit,trajneri i k...
Vangjeli ne perfundim te ndeshjes » Ishte nje gol vendimtar ne minutat e fundit.Mbajme...
Sabien Lilaj:Kundershtari po luan ashper » Ne perfundim te pjeses se pare mesfushori i korçar...
E enjte, 23 Maj 2024
  • Superliga
  • Kategoria 1
  • Kosova
Lajme nga Kombetarja U-21 shqiptare
U21/ Hungari – Shqiperi 0-2
nga AlbaniaSoccer    E enjte, 14 Nentor 2013 20:37    pdfShtypEmail
shpresatShqiperia e 21-vjecareve ka shperthyer ne Budapest duke regjistruar fitoren e pare, ne kete edicion eliminator te Kampionatit Europian. Djemte e drejtuar nga trajneri Skender Gega, kane zhvilluar...
Lexo ma...
 
U-21/ Shqiperi - Bosnia 0-1
nga AlbaniaSoccer    E martë, 15 Tetor 2013 17:15    pdfShtypEmail
shpresatNe Stadiumin ‘Ruzhdi Bizhuta’ te Elbasanit Kombetarja U 21, eshte mundur ne takimin e saj me Bosnje Hercegovinen me rezultatin 1 me 0, ku u perballen per kualifikimet e Kampionatit Europian te...
Lexo ma...
 
Kombetarja U-21/ Spanje - Shqiperi 4-0
nga AlbaniaSoccer    E hënë, 09 Shtator 2013 21:48    pdfShtypEmail
kombetarja u 21Super Strakosha ne porte i ka dhene mundesine skuadres qe drejtohet nga Skender Gega per te mos u ndeshkuar me shume ne Spanje. Kuqezinjte e vegjel kane qene te pafuqishem perballe yjeve shume...
Lexo ma...
 
U-21/ Shpresat e Geges mberrijne ne Madrid
nga AlbaniaSoccer    E shtunë, 07 Shtator 2013 14:28    pdfShtypEmail
shpresatKombetarja e 21 vjecareve eshte nisur nga Shqiperia drejt Spanjes dhe pas dy oreve udhetim me avion ka mberritur ne Madrid. Lojtaret jane rehatuar ne hotelin ku do te qendrojne per dy dite...
Lexo ma...
 
Kombetarja U-21/ Shqiperi – Austri 0-1
nga AlbaniaSoccer    E mërkurë, 14 Gusht 2013 22:58    pdfShtypEmail
skender gega trajner u21Kombetarja e 21 vjecareve ka pesuar nje tjeter humbje djegese serish ne shtepi kete here me Austrine me rezultatin 1-0. Pas tre ndeshjeve ne eliminatore skuadra e Geges ka tashme zero pike ne...
Lexo ma...
 


JPAGE_CURRENT_OF_TOTAL