HOT NEWS
Mungon ambulanca ne Shkoder,ndeshja fillon me vone... » Vazhdojne situatat qesharake ne Superligen shqipta...
Nderpritet ndeshja ne Kukes » Rreth minutes 60 ne pjesen e tribunes perballe ku ...
Lajmet e fundit para Flamurtari-Vllaznia » Lajmet e fundit qe vijne nga Vlora jane pozitive p...
Skenderbeu kampion, Terbuni dhe Bylis bien nga kat... » Ekipi i Skenderbeut te Korçes eshte shpallur kampi...
Partizani fiton ne Korçe dhe rihap kampionatin » Ekipi i Partizanit ka arritur te fitoje ne minutat...
Ndodhe edhe kjo ne Superiore » Ne ndeshje e sotme midis Terbunit dhe Bylis qe do ...
Kapllanaj:Federata po tallet me ne » Nuk ka te sosur polemika per qeshtjen Albi  A...
Stavri Nica dorehiqet » Pas barazimit ne Puke kunder Terbunit,trajneri i k...
Vangjeli ne perfundim te ndeshjes » Ishte nje gol vendimtar ne minutat e fundit.Mbajme...
Sabien Lilaj:Kundershtari po luan ashper » Ne perfundim te pjeses se pare mesfushori i korçar...
E premte, 09 Qershor 2023
  • Superliga
  • Kategoria 1
  • Kosova
Lajme nga Kombetarja U-21 shqiptare
U-21/ Skender Gega grumbullon ekipin
nga AlbaniaSoccer    E enjte, 30 Gusht 2012 06:47    pdfShtypEmail
under-21Trajneri i ekipit Kombetar Under 21 te Shqiperise  Skender Gega ka nisur grumbullimin e tij te radhes ne prag te pergatitjeve per ndeshjen e fundit te Eliminatoreve EURO 2013 kunder Moldavise ne...
Lexo ma...
 
U-21/ UEFA: “Shqipëria pengon Rusinë”
nga AlbaniaSoccer    E enjte, 14 Qershor 2012 21:57    pdfShtypEmail
uefa_logo1_703796564Barazimi ndaj Rusisë i 21-vjeçareve kuqezi nuk ka kaluar pa u vene re edhe nga UEFA, e cila ne faqen zyrtare te saj i ka kushtuar një shkrim rezultatit 0-0 te shpresave, te drejtuar nga Skënder...
Lexo ma...
 
U-21/ Shpresat i marrin pike Rusise
nga AlbaniaSoccer    E martë, 12 Qershor 2012 01:00    pdfShtypEmail
shpresat_1Vetëm disa dite pas humbjes ne Portugali, kombëtarja Shpresa e futbollit arrin një rezultat befasues ne takimin e 7 te vlefshëm për eliminatoret e evropianit. Kuqezinjtë e vegjël te drejtuar...
Lexo ma...
 
U-21/ Skender Gega : Kam besim te lojtaret
nga AlbaniaSoccer    E hënë, 11 Qershor 2012 12:43    pdfShtypEmail
skender_gega_trajner_u21Menjehere sapo ka mberritur ne Moske trajneri i Kombetares Under 21 te Shqiperise Skender Gega ka deklaruar se ka besim tek lojtaret e tij dhe mendon se do te arrije me te miren e mundshme kunder...
Lexo ma...
 
U-21/ Portugali-Shqiperi 3-1
nga AlbaniaSoccer    E enjte, 07 Qershor 2012 13:15    pdfShtypEmail
u-21_skuaderEkipi Kombetar i Shqiperise U-21 ne kuader te Eliminatoreve te Europiant ka humbur ne Marina Grande te Portugalise me rezultatin 3-1 me moshataret vendas.

Fillimi ka qene i “tmerrshem" per...
Lexo ma...
 


JPAGE_CURRENT_OF_TOTAL